Chałwa Unitop w świątecznej odsłonie
Chałwa Unitop w świątecznej odsłonie Chałwa Unitop w świątecznej odsłonie Chałwa Unitop w świątecznej odsłonie Chałwa Unitop w świątecznej odsłonie

Choć do świąt zostały jeszcze dwa miesiące, rynek już przygotowuje się na najgorętszy okres handlowy w roku. Polacy w bożonarodzeniowej gorączce poszukują nie tylko upominków, ale także wyjątkowych produktów spożywczych, które idealnie sprawdzą się w trakcie rodzinnych spotkań. Jedną z takich pozycji jest ręcznie wyrabiana chałwa.

Chałwa to nie tylko słodka tradycyjna przekąska, dodatek do kawy czy herbaty, ale także składnik, który może być wykorzystany w przygotowywaniu świątecznych wypieków. W związku z tym firma Unitop na ten szczególny czas przygotowała specjalną odsłonę swoich produktów, które świetnie sprawdzą się zarówo jako smaczny upominek, jak i dodatek do wypieków.

Nowe oblicze zyskały:

Torcik chałwowy z pistacjami – czyli doskonała propozycja dla miłośników chałwy i smaku pistacji. Dodatek orzechów sprawia, że chałwa zyskuje przyjemną chrupkość, która „przełamuje” tradycyjny smak sezamu.

Torcik chałwowy z bakaliami – czyli klasyczny smak chałwy, wzbogacony najwyższej jakości bakaliami. Dzięki temu konsumenci otrzymują wyjątkowe, pyszne połączenie w jednym poręcznym opakowaniu.

Torcik chałwowy waniliowo-kakaowy – wyjątkowo krucha chałwa fantazyjna, zamknięta w poręcznym opakowaniu. Wytworzona na bazie najwyższej jakości sezamu, kakao i wanilii, bez dodatku oleju palmowego.

Torciki te zostały zamknięte w eleganckich opakowaniach ze złotym spodem o gramaturze 350-400 g. Jednocześnie chałwa posiada specjalne nacięcia umożliwiające proste podzielenie się przekąską z bliskimi podczas wspólnych chwil spędzonych przy świątecnym stole. Nowe opakowanie sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się również jako uzupełnienie prezentu pod choinką.

Święta Bożego Narodzenia to okres spotkań rodzinnych, kojarzących się z upominkami, którymi obdarowujemy się po kolacji wigilijnej. Ponad ¼ konsumentów sięgających po chałwę w sklepie, kupuje ją na prezent dla swoich najbliższych. Świąteczna szata graficzna naszych propozycji sprawia, że będą one elegancko prezentować się pod choinką. Oferowana przez Unitop chałwa to wysokiej jakości produkt, wytworzony na bazie starannie wyselekcjonowanych ziaren sezamu. Ponadto ręczne wyrabianie sprawia, że zachowuje charakterystyczną strukturę, kruchość i niepowtarzalny aromat.

Svetlana Vnučko, Marketing Director w firmie Unitop Sp. z o.o.

źródło: Informacja prasowa

Reklama