Zestaw Maty w sieci McDonald's

McDonald's zapowiedział współpracę z Michałem Matczakiem, znanym w całej Polsce raperem o pseudonimie Mata. Dokładny skład zestawu, a także sama kolaboracja owiana jest tajemnicą.

Mimo to internauci momentalnie skojarzyli sygnały z mediów społecznościowych rapera oraz sieci fast food. Szczególnie, że McDonald's znany jest już z podobnych kolaboracji. W 2020 roku sieć podjęła współpracę ze znanym w Stanach Zjednoczonych Travisem Scottem.

Premiera zestawu Maty

15 października na oficjalnym profilu McDonald's opublikowany został krótki filmik, na którym pojawiła się liczba "33" wraz z charakterystycznymi łukami sieci fast food. Film opatrzony został opisem "18.10". 

Według pojawiających się w sieci domysłów, a także wpisem na oficjalnym profilu McDonald's, zestawu stworzonego we współpracy z jednym z najpopularniejszych polskich raperów możemy spodziewać się już 18 października w całej Polsce. Będzie to edycja limitowana. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że limitowany zestaw Maty może być obecny w McDonald's jedynie do 21 listopada.

Pod restauracjami sieci możemy spodziewać się sporych kolejek, szczególnie, że premiera owiana jest dużą dozą tajemniczości.

Co wejdzie w skład zestawu Maty? 

W sieci pojawia się wiele spekulacji o tym, że w zestawie pojawi się potrójny cheesburger, frytki oraz napój "Matcha Latte". Mimo że McDonald's nie zdradza jeszcze żadnych szczegółów, internauci już dzielą się zdjęciami przedstawiającymi naklejki promujące zestaw rapera.