3:1 dla Ciebie! VARTA rozgrzewa fanki i fanów piłkarskich emocji!

3:1 dla Ciebie! VARTA rozgrzewa fanki i fanów piłkarskich emocji!

W tym sezonie VARTA zaprasza do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji w domowym zaciszu. Wspieranie sportu jest szczególnie ważne dla grupy, która od lat angażuje się w pomoc lokalnym inicjatywom sportowym, będąc także sponsorem jednego z najlepszych zespołów na świecie. Udział w nowej promocji konsumenckiej umożliwi klientom dostęp do najpopularniejszej platformy streamingowej, która transmituje wydarzenia sportowe, ale i wygranie atrakcyjnych nagród o wysokiej wartości.

Więcej sportowej energii!

Nowa akcja konsumencka jest odpowiedzią na wyzwania mijającego roku. Pandemia uniemożliwiła fanom sportu nie tylko zagrzewanie do walki swoich ukochanych drużyn, ale i wspólne przeżywanie sportowych emocji wśród bliskich i przyjaciół. Dzięki wiosenno-letniej promocji VARTA chce udowodnić, że oglądanie ulubionych rozgrywek i dopingowanie swoich idoli jest możliwe w każdym miejscu na świecie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Jeden zakup – trzy rodzaje nagród

Akcja 3:1 dla Ciebie została oparta na przejrzystych i prostych zasadach. By wziąć udział w promocji, należy zakupić dowolny produkt VARTA za min. 15 zł i zarejestrować zakup na stronie akcji. Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki regulaminu otrzyma GRATIS: 30-dniowy dostęp do platformy ELEVEN SPORTS. Sports. Fani futbolu mogą pójść o krok dalej i sprawdzić swoją wiedzę w specjalnym quizie. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek, którzy zmierzą się z pytaniami czeka nagroda – przenośny pakiet kibica. Znajdzie się w nim wspomniany dostęp do platformy, słuchawki bezprzewodowe JBL, Power Bank VARTA oraz lazy bag, który zamieni każdą przestrzeń w strefę wypoczynku. Wygrywająca osoba z najlepszym czasem będzie wyłaniana co tydzień.

Szczegóły dostępne na stronie: www.3do1.pl .

Gramy do jednej bramki!

Nic nie dodaje energii bardziej niż sport! Wiedząc to, VARTA od lat angażuje się we wspieranie różnych form aktywności fizycznej. Firma jest partnerem programów społecznych Warty Poznań i sponsoruje drużynę Pogoni Szczecin, nazywaną Dumą Pomorza. Jako grupa VARTA AG jest także oficjalnym sponsorem niemieckiego klubu sportowego Bayern Monachium, który jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów futbolowych na świecie. Tegoroczna, sportowa edycja akcji 3:1 dla Ciebie zapowiada jeszcze więcej emocji!

Po więcej informacji o produktach i firmie VARTA AG odwiedź:
Strona www: https://www.varta-consumer.pl/pl-pl
Facebook: https://www.facebook.com/Varta.AGPL

Footgol TV w serwisie YouTube. Akcja trwa od 1 kwietnia do 31 lipca 2021 roku.

To nie koniec! VARTA przygotowała dodatkowy konkurs, który pozwoli wygrać zestaw kina domowego oraz spersonalizowane koszulki Reprezentacji Polski dla całej rodziny. By powalczyć o nagrodę główną, należy nagrać autorski komentarz w sportowym stylu, który opisze dowolną sytuację z życia wziętą. Niezapowiedziana wizyta teściowej, naprawa cieknącego kranu a może spacer z niesfornym psem? Liczy się kreatywność! W jury zasiądzie m.in. Mateusz Mikulak, znany szerszej publiczności z autorskiego kanału

Reklama