Nowy Lech Free 0,0% Arbuz z miętą w nowej, mocno owocowej reklamie

Nowy Lech Free 0,0% Arbuz z miętą w nowej, mocno owocowej reklamie

W najnowszej odsłonie kampanii „Lechendy mogą wszystko” pewien sympatyczny siłacz staje przed trudnym zadaniem. Do jego wykonania potrzeba nie tylko siły, ale i potężnej dawki poczucia humoru oraz puszki nowego, bezalkoholowego Lecha Free 0,0% Arbuz z miętą.

Reklama nowego smakowego wariantu Lecha Free 0,0% trafiła do emisji 12 kwietnia. Podobnie jak w poprzednich spotach, o nowym połączeniu bezalkoholowego piwa z owocowymi smakami usłyszymy w krótkiej piosence śpiewanej przez znanego już widzom barda.

Nowy Lech Free Arbuz z Miętą to orzeźwienie płynące z bezalkoholowego piwa o delikatnej słodyczy arbuza i rześkości mięty. Wariant jest dostępny w sprzedaży od marca, więc w social mediach pojawiły się już pierwsze recenzje konsumentów. Jak piszą, to połączenie jest strzałem w dziesiątkę. Lech Free Arbuz z miętą to idealna propozycja między innymi na upalne dni – szczególnie dla tych, którzy prowadzą aktywny styl życia i ponad klasyczne piwa, wolą ich bezalkoholowe odpowiedniki. Nowy Lech Free Kompanii Piwowarskiej to jak zawsze 100% smaku i absolutne 0% alkoholu.

Za koncepcję spotu komunikującego nowego wariantu odpowiada agencja Bardzo, zaś za jego produkcję dom produkcyjny OTO Film. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith. Działania digital prowadzi agencja Cut the Mustard, a agencja Tailor Made PR odpowiedzialna jest za współpracę z influencerami i komunikację PR.

Reklama