Kampania Spodów Tortowych od Dan Cake

Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake. Aktywacja ma na celu budowanie zasięgowej świadomości produktowej.

Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy - stylistki specjalizującej się w fotografii kulinarnej. Do każdej receptury wykorzystane zostały produkty Dan Cake, ale w różnej stylistyce i z innymi dodatkami. Zdjęcia ukazują torty i ciasta, które można przyrządzić dzięki dostępnym na rynku wariantom Spodów Tortowych.

Apetyczne ujęcia z sesji wraz z przepisami można zobaczyć w popularnych czasopismach kobiecych o tematyce lifestyle’owej oraz kulinarnej, takich jak „Olivia” „Elle” „Przyślij Przepis”, „Moje Gotowanie” czy „Dobre Rady”. Dzięki temu marka ze swoim przekazem precyzyjnie dociera do odbiorców stanowiących grupę docelową promowanych produktów.

Kampania jest prowadzona również w mediach społecznościowych i potrwa do końca kwietnia. Za koncept i realizację aktywacji odpowiada agencja 19 Południk.

Reklama