KAWAŁ ŚNIADANIA z sokiem Tymbark!

Tymbark pokazuje, że sok sprawdza się naprawdę do KAŻDEGO ŚNIADANIA… nawet najbardziej nietypowego! Kampania digitalowa marki opiera się na serii krótkich spotów przedstawiających bohaterów o różnych zainteresowaniach i ich sposoby na picie soku Tymbark do śniadania.

Przerysowane, zaskakujące, wymagające od widza nieco dystansu… i zdecydowanie doskonale dopasowane do świata internetowych żartów. Takie są nowe spoty Tymbarku!

„Kawał Śniadania” to digitalowa kontynuacja śniadaniowej komunikacji marki w postaci 6-odcinkowej serii prezentującej, jak w nieoczywisty sposób można pić sok Tymbark do śniadania. Bohaterowie to osoby nieprzeciętne i zupełnie od siebie różne – a co za tym idzie, o różnych potrzebach i najróżniejszych upodobaniach. Jednak każdy z nich do śniadania sięga po szklankę soku 100% pomarańczowego od Tymbarku.

Jak pić sok do śniadania gdy jesteś… wróżem? Jak, gdy astronautką? A jak w schronie, kiedy jesteś preppersem? Odpowiedzi naprawdę pozytywnie zaskakują!

Każdy z filmów jest również dostępny w krótkich formach, które są emitowane w social mediach. „Kawały Śniadania” pojawiły się na YouTube, Facebooku i Instagramie.

Tymbark pasuje do każdego śniadania – nie wierzysz? Sprawdź:
#1 Kawał śniadania – NUREK: https://youtu.be/z0lvy3q3Vwc
#2 Kawał śniadania – WRÓŻ: https://youtu.be/vUOZ_cg70zg
#3 Kawał śniadania – ŚPIOCH: https://youtu.be/WTSxZfPPBZM
#4 Kawał śniadania – PREPPERS: https://youtu.be/z8sKGcJIeHM
#5 Kawał śniadania – HOKEISTA: https://youtu.be/wGexWFhNMFQ
#6 Kawał śniadania – ASTRONAUTKA: https://youtu.be/J0Iu-kSuYq0

Agencja reklamowa: BrainBox
Dom mediowy: Starcom

Reklama