Kinga Paruzel ambasadorką marki OneDayMore

Kulinarna pasjonatka zdrowej kuchni, autorka książek o tematyce żywieniowej, finalistka I polskiej edycji MasterChef i blogerka kulinarno-lifestylowa Kinga Paruzel, została ambasadorką marki OneDayMore. O decyzji dotyczącej nawiązania współpracy zdecydowała wzajemna pasja do zdrowego, zrównoważonego stylu życia, umiłowanie diety roślinnej i chęć tworzenia rzeczy dobrych dla ludzi i dla świata.

Od teraz Kinga Paruzel będzie uczestniczyć w kampaniach wizerunkowych marki, promując produkty i działania strategiczne firmy, ze szczególnym uwzględnieniem idei świadomego odżywiania. Pierwszy etap współpracy otwarła Kampania Śniadaniowa #SniadanieChallenge. Kampania ma charakter edukacyjny, w ramach niej ambasadorka zaprezentuje swoje autorskie, zdrowe i szybkie przepisy śniadaniowe oraz wskaże, po jakie produkty warto sięgać, by odbywało się to z jak największą korzyścią dla siebie i jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Działania będą obejmować kampanię digital, outdoor, Facebook i Instagram.

- Naszą misją jest przekonanie konsumentów, że sposób odżywiania oddziałuje na jakość naszego życia. Za sukcesem marki OneDayMore stoi dobry skład - czysta etykieta i wysokiej jakości składniki, o udowodnionym wpływie na zdrowie. Wierzymy, że Kinga Paruzel jest osobą, która w okresie zauważalnego wzrostu świadomości żywieniowej wśród konsumentów, pomoże nam promować szybkie i wygodne w użyciu produkty OneDayMore, raz na zawsze obalając mit, że zdrowe śniadanie jest wyzwaniem pochłaniającym duże nakłady czasu - mówi Dariusz Haraj, CEO OneDayMore.

Wspólne działania z ambasadorką dotyczyć będą stałego asortymentu marki (granole, owsianki, musli, przekąski) oraz launchu nowej linii produktowej OneDayMore, roślinnych zamienników mięsa, które na rynku pojawią się w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Wizerunek znanej fleksitarianki ma podkreślać, że ważnym punktem na drodze do zrównoważonego rozwoju jest dieta, która uwzględnia produkty roślinnego pochodzenia, w tym także roślinne zamienniki mięsa. Decydując się na współpracę z Kingą Paruzel OneDayMore stawia swój odważny krok na drodze roślinnej rewolucji. Celem zaplanowanych aktywności na czas wprowadzenia na rynek roślinnych burgerów, kiełbasek, mielonego i klopsików będzie udowodnienie Polakom, że produkty roślinne mogą zadziwić smakiem nawet największego konesera mięsa. - Osobiście mocno wierzę w potencjał Kingi Paruzel. Liczę, że nasza współpraca przyczyni się do pogłębienia trwającej obecnie rewolucji kształtującej sposób wytwarzania i konsumpcji produktów. Poprzez promowanie nowej linii roślinnych zamienników mięsa chcemy dać Polakom alternatywę, stopniowo oswajając ich ze zmianą diety na bardziej przyjazną środowisku i zdrowiu współczesnych oraz przyszłych pokoleń. - podsumowuje Dariusz Haraj, CEO OneDayMore. Za zakup mediów, strategię, kreację i egzekucję kampanii z udziałem ambasadorki, zaplanowaną do końca bieżącego roku, odpowiada GPD Agency. Współpraca ma charakter długofalowy.

Reklama