Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet
Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet Anna Wendzikowska ambasadorką J.P. Chenet

Anna Wendzikowska, popularna prezenterka telewizyjna i aktorka została Ambasadorką marki J.P. Chenet, najpopularniejszego francuskiego wina, jednej z dziesięciu największych marek na świecie. Umowę o współpracy z Ambasadorką podpisali właśnie w Warszawie Jakub Nowak, Prezes Zarządu JNT Group oraz Platinum Wines i Witold Franczak, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Platinum Wines.

Wchodząca w skład JNT Group, spółka Platinium Wines, która na początku roku przejęła dystrybucję J.P. Chenet w Polsce, właśnie podpisała umowę z Anną Wendzikowską. Znana z eksluzywnych wywiadów z gwiazdami światowego kina prezenterka i aktorka będzie wspierać swoim wizerunkiem jedną z dziesięciu najsilniejszych i największych marek wina na świecie.

Bardzo się cieszę, że nasza spółka przejęła dystrybucję tak wspaniałej marki, jaką jest J.P. Chenet oraz że udało nam się zaprosić do współpracy Annę Wendzikowską - podkreśla Jakub Nowak, Prezes Zarządu JNT Group oraz Platinum Wines.

J.P. Chenet to wyjątkowa, światowego formatu marka w wyjątkowym francuskim stylu, dlatego jest mi niezmiernie miło, że zostałam zaproszona do tego projektu – mówi Anna Wendzikowska. – Współpraca z tak innowacyjną firmą a jednocześnie doświadczonym zespołem zapowiada się niezwykle obiecująco.

Obecna w 173 krajach J.P. Chenet wyróżnia się smakiem docenianym zarówno przez młodsze, jak i przez starsze pokolenie amatorów wina. Od lat zdobywa liczne nagrody za wyjątkowy styl i jakość. Na półce wyróżnia ją specjalnie zaprojektowana butelka o nazwie Josphine, z charakterystyczną przechyloną nieco szyjką.

Chcemy, aby J.P. Chenet odzyskała na rynku pozycję, która jej się należy i stała się również w Polsce marką nr 1. wśród francuskich win. Wierzymy, że szeroko zakrojona kampania marketingowa oraz współpraca z Anną Wendzikowską pozwolą nam osiągnąć ten cel – mówi Witold Franczak, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu Platinum Wines. – J.P. Chenet to nowe spojrzenie na francuskie wina: przełamuje stereotyp tych win, które w Polsce postrzegane są jako ciężkie i drogie. To marka nowoczesna i świeża, kierowana zarówno do młodszych, jak i do starszych pokoleń. Doskonale pasuje do różnych okazji, również tych codziennych, jak obiad czy kieliszek wina z przyjaciółmi.

Przejęcie dystrybucji J.P. Chenet jest ściśle związane z działaniami Platinum Wines, mającymi na celu rozwój bogatego portfolio spółki. Obok szerokiej oferty win spokojnych, obejmującej zarówno klasyczne wina wytrawne, półwytrawne oraz półsłodkie, jak i wina bezalkoholowe, marka rozbudowana zostanie o nowe linie: J.P. Chenet Fashion - owocowe i soczyste wina w trzech wariantach oraz J.P. Chenet Ice - orzeźwiające białe i różowe półwytrawne wina musujące.

J.P. Chenet będzie dystrybuowane w największych sieciach handlowych. Kampania komunikacyjna obejmie szerokie działania marketingowe w social mediach oraz w punktach sprzedaży, a także działania z zakresu PR i aktywności z udziałem influencerów.

Anna Wendzikowska jest znaną reporterką telewizyjną i prezenterką, prowadzącą autorskie programy o filmach i show-biznesie. W 2014 r. napisała książkę Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic. Jako aktorka zadebiutowała na dużym ekranie w 2003 roku, w filmach Nienasycenie oraz Show. Wystąpiła w wielu serialach, m. in. Lokatorzy i M jak Miłość, a także w filmach fabularnych.

www.platinumwines.pl

Reklama