Tofflairs z Wawelu z loterią i mocnym wsparciem komunikacyjnym

Tofflairs z Wawelu z loterią i mocnym wsparciem komunikacyjnym
Tofflairs z Wawelu z loterią i mocnym wsparciem komunikacyjnym Tofflairs z Wawelu z loterią i mocnym wsparciem komunikacyjnym Tofflairs z Wawelu z loterią i mocnym wsparciem komunikacyjnym

Świetna wiadomość dla fanów intensywnego smaku karmelu, mleka i czekolady! Przez najbliższe dwa miesiące karmelowo-czekoladowe i czekoladowo-mleczne cukierki Tofflairs z Wawelu otrzymają silne wsparcie komunikacyjne. W okresie wakacyjnym produkty promować będzie Loteria Tofflairs oraz intensywna kampania w mediach.

Najważniejszym elementem kampanii jest Loteria Tofflairs, która startuje 1 lipca. Zasady dla konsumentów są proste - wystarczy kupić co najmniej 120 g Tofflairsów dowolnym opakowaniu lub w wersji luzowej i wysłać zdjęcie paragonu korzystając ze strony www.loteriatofflairs.pl. Codziennie do wygrania są nagrody pieniężne, a co tydzień zestawy dla graczy. Na zwycięzcę loterii czeka telewizor 55 cali i Xbox Series X.

Mocne wsparcie marketingowe

Loterii Tofflairs towarzyszyć będzie intensywna kampania w najważniejszych kanałach telewizyjnych i w digitalu (display, social media i serwisy streamingowe) oraz w prasie branżowej. Marka będzie prowadziła również działania PR i wsparcie w punktach sprzedaży poprzez ekspozycje i materiały POS.

W swojej formie kampania nawiązuje do świata klasycznych gier komputerowych. Odwołuje się zatem do jednego z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu przez młodych konsumentów - ludzi otwartych na nowe wyzwania, aktywnych w sieci, komunikujących się za pomocą obrazów i filmów.

Za kreację kampanii odpowiada Agencja Creativa, natomiast za organizację loterii - Fortuna PS. Spot reklamowy przygotowała Agencja Trzask.

Tofflairs z Wawelu

Cukierki Tofflairs o smaku karmelowo-czekoladowym łączą w sobie klasyczny smak karmelu i intensywne kakaowe nadzienie o wysokiej, 70% zawartości masy kakaowej. Miłośnicy bardziej mlecznych smaków zasmakują w Tofflairs o smaku czekoladowo-mlecznym. To połączenie słodkiego czekoladowego smaku z wyrazistym mlecznym nadzieniem.

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=qpYznGAaZ0o&t=3s

Reklama