ALDI wspólnie z Olimp Sport Nutrition zadba o kondycję Polaków

ALDI wspólnie z Olimp Sport Nutrition zadba o kondycję Polaków
ALDI wspólnie z Olimp Sport Nutrition zadba o kondycję Polaków ALDI wspólnie z Olimp Sport Nutrition zadba o kondycję Polaków ALDI wspólnie z Olimp Sport Nutrition zadba o kondycję Polaków

Sieć wspólnie z marką Olimp Sport Nutrition – topowym producentem odżywek dla sportowców, wprowadza do sprzedaży w swoich sklepach, wyprodukowane w Polsce specjalnie dla ALDI T-shirty. W sprzedaży znajdą się również wybrane suplementy diety oraz akcesoria. W przygotowanej akcji do aktywnego trybu życia zachęcają także znani sportowcy - Katarzyna Dziurska i Robert Karaś.

-  Olimp Sport Nutrition to polska marka, która produkuje suplementy diety, odżywki, żywność funkcjonalną, odzież i akcesoria treningowe doskonale rozpoznawalne i doceniane przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy również klienci ALDI będą mogli skorzystać z tej oferty. To właśnie z myślą o nich powstała specjalnie przygotowana, dedykowana linia koszulek damskich i męskich idealnych na profesjonalny trening i do każdego rodzaju aktywności fizycznej – mówi Marzena Pyka, Kierownik Kategorii ALDI.

Koszulki wyprodukowane przez Olimp Sport Nutrition dla ALDI mają wykończenie hydrofilowe, co sprzyja usprawnieniu termoregulacji organizmu, a także wpływa na lepszą paroprzepuszczalność oraz zdolność wchłaniania potu. Dodatkowo w ofercie ALDI dostępne są także suplementy diety dedykowane osobom aktywnym fizycznie, m.in. kompleksy witaminowe, produkty wspierające stawy oraz wydolność organizmu. W sprzedaży pojawią się także akcesoria, takie jak brandowane bidony i shaker’y w różnych kolorach.

Wprowadzenie produktów do sprzedaży wspierają działania promocyjne w punktach sprzedaży – standy polecane przez Roberta Karasia – mistrza i rekordzisty świata w triathlonie oraz  działania w social mediach, w tym na profilu polskiej trenerki personalnej, mistrzyni świata w Fitness Figure Classic –Katarzyny Dziurskiej.  Oferta ważna jest od środy 7 lipca do wyczerpania zapasów.

Reklama