Back to school - szkolna wyprawka od Lidla
Back to school - szkolna wyprawka od Lidla Back to school - szkolna wyprawka od Lidla Back to school - szkolna wyprawka od Lidla Back to school - szkolna wyprawka od Lidla Back to school - szkolna wyprawka od Lidla

Za niecały miesiąc uczniowie powrócą do szkół. Przygotowanie wyprawki szkolnej zazwyczaj wiąże się z zakupem nowych produktów, który warto rozłożyć w czasie. Od poniedziałku, 9 sierpnia w ofercie Lidl Polska znajdziemy artykuły, dzięki którym dziecko będzie mogło w pełni gotowe przekroczyć szkolne drzwi. Oferowane będą m.in. zeszyty już od 39 groszy, a od czwartku, 12 sierpnia przybory szkolne w cenie 99 groszy za zestaw.

Miesiące letniej laby powoli dobiegają końca. Najwyższy czas, aby rozpocząć kompletowanie szkolnej wyprawki. Zaopatrzenie się w niezbędne artykuły szkolne oraz podręczniki może obciążyć domowy budżet, dlatego takie zakupy warto zaplanować wcześniej, aby wydatki rozłożyć w czasie. Od poniedziałku, 9 sierpnia w sklepach Lidl Polska znajdziemy produkty z oferty „Witaj szkoło”. Wśród szkolnych propozycji sieci znajdziemy szeroki wybór zeszytów w supercenach, plecaki, długopisy, kredki, piórniki, a także inne potrzebne produkty do wyposażenia pokoju ucznia lub domowego biura. Ponadto posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą zaoszczędzić aż 10%, kupując w sklepach stacjonarnych Lidl Polska zeszyty, tornistry, piórniki, przybory szkolne, artykuły piśmiennicze oraz plastyczne.

Szkolny niezbędnik

Jednym z podstawowych szkolnych produktów jest zeszyt. Bez różnicy, czy szukamy takiego w kratkę czy linię, notatnika, kołonotatnika, zeszytu kraftowego czy zapachowego – wszelkie rodzaje znajdziemy w Lidl Polska. Ceny zeszytów rozpoczynają się już tylko od 39 groszy za sztukę. Nie bez znaczenia jest także okładka zeszytu – w ofercie „Witaj szkoło” dostępny jest pełen wariant wzorów i kolorów – jest z czego wybierać!

Dalszą część oferty znajdziemy w sklepach Lidl Polska od czwartku, 12 sierpnia. Wśród szkolnych propozycji dostępne wtedy będą artykuły szkolne (13,99 zł/ 1 szt.) – plecak-worek, piórnik, notatnik lub dwa długopisy – w dwóch motywach tematycznych: złotym oraz muzycznym. W supercenach oferowane będą również pozostałe przybory szkolne takie jak kredki ołówkowe (6 szt.), kredki woskowe (12 szt.) czy plastelina (6 szt.) – każdy z zestawów będzie kosztować tylko 0,99 zł/ 1 zestaw!

Podczas kompletowania wyprawki szkolnej nie możemy zapomnieć o plecaku. W ofercie Lidl Polska znajdziemy m.in. plecak na kółkach premium (99 zł/ 1 szt./ *produkt dostępny w wybranych sklepach), które na pewno ułatwią przemieszczanie się. Plecak ma wzmocnione dno, lekki, aluminiowy stelaż, a także wykonany jest z tkaniny odpornej na przemakanie. Jest również pojemny – zmieści ok. 23 l. Jeśli zależy nam na dużej liczbie przegródek oraz kieszonek, warto zwrócić uwagę na funkcjonalny plecak Nike (89,90 zł/ 1 szt.) dostępny w trzech kolorach – czerwonym, czarnym oraz granatowym. Lidl ma również propozycję dla nieco mniejszych uczniów – dwukomorowy plecak szkolny (24,99 zł/ 1 szt./ *produkt dostępny w wybranych sklepach) o pojemności ok. 19 l. Plecak ma wzmocnione dno i uchwyt górny oraz jest wykonany z materiału odpornego na przemakanie Co ważne, plecak wyposażony jest w odblaskowe elementy, które wieczorem zwiększają widoczność dziecka.

Warto również zadbać o samą zawartość plecaka. Wśród bogatej oferty artykułów szkolnych znajdziemy np. piórnik Herlitz z bogatym wyposażeniem (aż 31 elementów) w niskiej cenie – tylko 19,99 zł/ 1 zestaw, ponadto dostępne będą także długopisy, kredki, cyrkle, zestawy geometryczne, bibuły, mazaki, wieczne pióra itd. Warto zwrócić uwagę na torbę na lunch (24,99 zł/ 1 zestaw) czy pojemnik na lunch z bidonem (24,99 zł/ 1 zestaw), dzięki którym transport posiłków do szkoły odbędzie się zupełnie bezproblemowo (oraz bezplamowo).

Lidl Polska oferuje także produkty, dzięki którym wyposażymy pokój ucznia lub nasze domowe biuro – w sklepach dostępne będą m.in. lampki biurkowe LED z zegarem (49,99 zł/ 1 szt.), planery biurkowe (14,99 zł/ 1 szt.), kalkulatory kieszonkowe (9,99 zł/ 1 szt.), niszczarka dokumentów (49,99 zł/ 1 szt.) czy podświetlany globus (79,90 zł/ 1 szt.).

Reklama