„Odważ się spełniać marzenia” z loterią ETi DARE

„Odważ się spełniać marzenia” z loterią ETi DARE

Firma ETi ruszyła z loterią marki ETi DARE pod hasłem „Odważ się spełniać marzenia z DARE”. Loteria promuje produkty z portfolio: wafle w czekoladzie, wafle nieoblewane oraz czekolady. Zgłoszenia przyjmowane są przez 8 tygodni, do10 października.

Nagrody w loterii DARE

Marka daje konsumentom wolność wyboru nagrody rzeczowej, dlatego do wygrania są brandowane karty przedpłacone. Nagroda główna to aż 50 000 zł, a codziennie, przez 56 dni, będzie można wygrać 1 000 zł.
Aby wziąć udział w loterii należy, w trakcie trwania promocji, kupić dowolne produkty marki DARE za Szczegóły i regulamin na etibonus.com/pl . Szczegóły i regulamin na etibonus.com/pl .

Wsparcie loterii

Loterię wspierają działania reklamowe. Zostały zaplanowane ogólnopolskie kampanie telewizyjna i radiowa dedykowane komunikacji loterii. Dodatkowo akcję wspierają działania online w tym w mediach społecznościowych, na platformach VOD oraz aktywacje przy współpracy z influencerami. Aż w 33 miastach w Polsce zostanie wykorzystana komunikacja OOH. W punktach sprzedaży pojawią się również materiały POS – informujące o akcji bezpośrednio na produktach lub przy półce.

Organizatorem loterii jest Kropka Bordo sp. z o.o. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM (grupa Mediabrands).

Reklama