„Klient nasz pan” to nowa kampania Sieci sklepów spożywczych SPAR

„Klient nasz pan” to nowa kampania Sieci sklepów spożywczych SPAR
„Klient nasz pan” to nowa kampania Sieci sklepów spożywczych SPAR „Klient nasz pan” to nowa kampania Sieci sklepów spożywczych SPAR „Klient nasz pan” to nowa kampania Sieci sklepów spożywczych SPAR

SPAR jako sieć sklepów spożywczych, które prowadzone są przez polskich przedsiębiorców rozpoczęła ogólnopolską kampanię wizerunkową pod hasłem „Klient nasz pan”. Kampania obejmie sponsoring programów w TVP i TVN, bilboardy, zabawną akcję z udziałem klientów na portalu Facebook, a także monitory, plakaty i gazetki promocyjne w sklepach. Kampania trwa od początku października do końca listopada 2021 roku. Celem kampanii jest promowanie sklepów SPAR nastawionych na jak najlepsze doznania zakupowe klienta.

Elementem kampanii jest także promocja marki własnej SPAR N°1 Value – najlepszych w swoich kategoriach po przystępnych cenach. Każdy produkt w ramach marki SPAR N°1 został wybrany zgodnie z rygorystyczną gwarancją jakości. Cały asortyment N°1 pochodzi z Europy, większość jest produkowana w Polsce, a odważne kolorowe opakowania wyróżniają się na półkach. Oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo, ale jakość jest dla sieci SPAR najważniejsza i zawsze jest priorytetem w wyborze danego produktu.

“Chcemy, aby klienci naszych sklepów czuli się w nich naprawdę wyjątkowo, a zakupy były prawdziwą przyjemnością. Naszym celem jest wzmocnienie wizerunku marki SPAR, która zapewnia pozytywne wrażenia zakupowe i dla której klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Zwracamy też uwagę na ogromną rolę polskich przedsiębiorców, partnerów SPAR oraz wszystkich pracowników sklepów SPAR. Pokazujemy nasze największe atuty czyli świeżość i szeroki wybór zgodnie z hasłem „świeżość i wybór gwarantowane” – podkreśla Trevor Blunden, dyrektor handlowy w Wasz Sklep SPAR.

Sieć SPAR prowadzi także ogólnopolską akcją lojalnościową. Klienci sklepów SPAR będą mogli za zebrane znaczki odebrać rabat aż do 78% na produkty premium marki vivo od Villeroy&Boch Group. W skład zastawy wchodzą klasyczne talerze oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej. Akcja jest dostępna wyłącznie w sieci SPAR i potrwa do 12 października, a wydawanie nagród do 19 października 2021 roku. Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji, aby skompletować całą zastawę stołową vivo.