3 nowe sosy sałatkowe Prymat z superfoods
3 nowe sosy sałatkowe Prymat z superfoods 3 nowe sosy sałatkowe Prymat z superfoods 3 nowe sosy sałatkowe Prymat z superfoods 3 nowe sosy sałatkowe Prymat z superfoods

  • Sos sałatkowy bazyliowy z błonnikiem i chia Prymat
  • Sos sałatkowy koperkowy z błonnikiem i siemieniem lnianym Prymat
  • Sos sałatkowy vinaigrette z błonnikiem i czarnuszką Prymat
Sałatki kojarzą się ze zdrowym stylem życia, dbaniem o dobry wygląd i samopoczucie. Dlatego też w ofercie sosów sałatkowych marki Prymat pojawiły się trzy ciekawe nowości, które doskonale wpisują się w potrzeby konsumentów, jak i trendów. Ulubione sosy sałatkowe zostały wzbogacone o błonnik i dodatki w stylu superfoods. Sosy sałatowy koperkowy został wzbogacony o błonnik i siemię lniane, sos bazyliowy zawiera błonik i nasiona chia, natomiast do sosu viaigrette dodano błonnik i czarnuszkę. Sosy marki Prymat nie zawierają barwników ani glutaminianu sodu.

Przyrządzanie sosu sałatkowego marki Prymat jest proste i szybkie, a efekt kulinarny zawsze doskonały. Wystarczy wsypać zawartość saszetki do naczynia, dodać oliwę z oliwek oraz wodę lub w wersji alternatywnej jogurt naturalny. Całość należy dobrze wymieszać i dodać do ulubionej sałatki na 10 min przed podaniem.

Reklama