COUNTRY&NATURE - nowe karmy na rynku
COUNTRY&NATURE - nowe karmy na rynku COUNTRY&NATURE - nowe karmy na rynku COUNTRY&NATURE - nowe karmy na rynku COUNTRY&NATURE - nowe karmy na rynku

Dr.PetCare wprowadza na rynek pełnoporcjowe, bezzbożowe, suche karmy COUN-TRY&NATURE dla dorosłych psów. W ofercie znajdują się karmy dla psów ras małych, średnich oraz dużych. Wszystkie produkty cechuje wysoka zawartość składników mięsnych - powyżej 68%. Ponadto nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników i aromatów. Wzbogacone zostały o naturalne składniki wspierające zdrowe stawy i system immunolo-giczny. W kolejnych miesiącach asortyment powiększy się o karmy mokre, przygotowane wyłącznie na bazie świeżego mięsa.

„Jesteśmy pasjonatami zwierząt, dlatego wspólnie z ekspertami, dietetykami i weteryna-rzami stworzyliśmy produkty, które są naturalne i zostały przygotowane z dbałością o zdrowie naszych pupili. Tworzymy mieszankę doświadczenia, kreatywności oraz szczerości we wszystkim co robimy. Tak właśnie powstała nasza marka COUNTRY&NATURE. Dba-nie mamy w naturze - to nasza filozofia” - mówi Mariusz Wojciechowski, założyciel spółki.

Dr.PetCare to nowa polska marka, która pojawiła się na rynku pod koniec ubiegłego roku, oferując suplementy jakości human grade dla psów i kotów, dbające o skórę, zęby, stawy i holistyczne zdrowie pupila oraz obroże przeciwpchelne dopasowane do wielkości czworo-nogów. Firma umożliwia zakup produktów zarówno w kanale online, jak i offline, niebawem planuje również uruchomić sprzedaż subskrypcyjną, ułatwiając dostęp do wysokiej jakości produktów.

Klienci mogą już korzystać z platformy www.drpetcare.pl. Dodatkowo suplementy i karmy można zakupić w wielu sklepach internetowych oraz zoologicznych, a także w wybranych klinikach weterynaryjnych na terenie kraju. W najbliższym czasie planowane są działania online promujące markę pod hasłem „Dbanie mamy w naturze” oraz działania trade wspie-rające sklepy zoologiczne.

więcej na stronie:
www.drpetcare.pl

Reklama