Dwa nowe warianty piwa Cortes

Do sprzedaży trafiły właśnie dwa nowe warianty piwa Cortes o wdzięcznych nazwach Rosado i Muscat. To idealna propozycja na gorące lato.

Cortes Rosado to inspirowane czerwonym winem, lekkie w smaku piwo. Jest delikatnie słodkie i przyjemnie musuje. Podane z lodem idealnie orzeźwia, będzie więc dobrą propozycją na ciepłe, letnie wieczory.  Cortes Muscat przywodzi na myśl wakacyjne promienie słońca. Pod tą nazwą kryje się piwo o smaku białego, deserowego, hiszpańskiego wina. Świeży, owocowy smak podbity bąbelkami oraz niższa zawartość alkoholu czynią Cortesa Muscat idealną propozycją na spotkanie z bliskimi.

„Na bieżąco śledzimy światowe trendy i oczekiwania naszych konsumentów w poszukiwaniu nowych, innowacyjnych produktów. Cortes Rosado i Muscat idealnie wpisują się w trendy lekkich piw o niższej zawartości alkoholu, w niezwykłych i nieoczywistych połączeniach smakowych” - powiedziała Paulina Grodzińska, Dyrektor Marketingu Van Pur S.A.

Oba warianty piwa wyróżniają się pastelowymi barwami oraz specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję etykietami z elementami szlachetnego złota. Cortes Rosado i Muscat dostępne są w butelkach o poj. 330 ml z kapslem typu twsit-off.

Reklama