Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato!

Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato!
Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato! Lekkie, wegańskie przekąski KRESTO – w sam raz na lato!

Ciepła, letnia aura sprzyja licznym aktywnościom poza domem. Kąpiele wodne i słoneczne, wycieczki górskie, zwiedzanie, spotkania z przyjaciółmi – możliwości spędzania wolnego czasu jest bardzo dużo. Warto zadbać o to, by zawsze mieć pod ręką wygodną przekąskę. Znakomitą propozycją są naturalne, wegańskie bakalie marki KRESTO w poręcznych opakowaniach.

Wielogodzinne przebywanie w plenerze wymaga zadbania o przekąski – dzięki nim szybko można zaspokoić głód i w pełni skupić się na podziwianiu pięknych okoliczności przyrody. W trakcie aktywnego wypoczynku pracochłonne szykowanie posiłków wymagałoby dłuższego postoju, a nie zawsze jest na to czas.

Zarówno w trakcie pieszych wędrówek czy podróży autem, sprawdzą się MIXY z linii Zgrana Paczka KRESTO. To aż 6 rodzajów 140-gramowych, pożywnych mieszanek, zamkniętych w wygodnych, strunowych opakowaniach. MIX ORZECHÓW, MIX ŻURAWINA I ORZECHY, MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH oraz MIX OWOCÓW SUSZONYCH dopełnia MIESZANKA STUDENCKA w dwóch wersjach – z rodzynką lub bez. Wybraną kompozycję z linii Zgrana Paczka można bez problemu spakować do podróżnej walizki, sportowego plecaka lub plażowej torby, by sięgnąć po nią, gdy tylko będzie taka potrzeba. Strunowe zamknięcie skutecznie zabezpiecza zawartość przed rozsypaniem i zapewnia jej świeżość.

Co ważne, mieszanki zawierają tylko naturalne składniki, bez dodatku konserwantów. Na przykład na MIX ORZECHÓW KRESTO składają się prażone orzechy ziemne (34%), migdały (22%), orzechy laskowe (22%) oraz nerkowce (22%). Skład przekąski MIX ŻURAWINAI ORZECHY to migdały (30%), nerkowce (30%) i owoce żurawiny (40%).

W roli przekąski podczas letnich miesięcy sprawdzą się także 4 propozycje z linii KRESTO SELECT. Tu również zastosowano strunowe opakowania o niewielkiej gramaturze (150 g), jednak wewnątrz każdego z nich można znaleźć inne owoce lub orzechy. Jak wskazuje nazwa linii, są to produkty starannie wyselekcjonowanie. Dzięki prostemu i naturalnemu składowi są nie tylko sycące, ale też zdrowe. Na przykład Śliwki suszone kalifornijskie są źródłem cennego błonnika oraz potasu, pomagającego w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a Migdały Nonpareil mają wysoką zawartość magnezu i witaminy E. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

KRESTO ZGRANA PACZKA i KRESTO SELECT to naturalne, sycące, wegańskie przekąski w sam raz na letnie miesiące.

MIX ŻURAWINA I ORZECHY KRESTO
Dostępna gramatura: 140g
Sugerowana cena detaliczna: 140g – 8,69 zł

MIX ORZECHÓW KRESTO
Dostępna gramatura: 140g
Sugerowana cena detaliczna: 140g – 8,09 zł

MIESZANKA STUDENCKA KRESTO
Dostępna gramatura: 140g
Sugerowana cena detaliczna: 140g – 8,09 zł

MIESZANKA STUDENCKA Z ŻURAWINĄ KRESTO
Dostępna gramatura: 140g
Sugerowana cena detaliczna: 140g – 8,09 zł

MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH KRESTO
Dostępna gramatura: 140g
Sugerowana cena detaliczna: 140g – 8,69 zł

MIX OWOCÓW SUSZONYCH KRESTO
Dostępna gramatura: 140g
Sugerowana cena detaliczna: 140g – 8,69 zł

Śliwki suszone marki KRESTO SELECT:
Dostępne gramatury: 150 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g 6,19 zł/szt.

Migdały marki KRESTO SELECT:
Dostępne gramatury: 150 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g – 11,09zł/szt.

Suszona żurawina marki KRESTO SELECT:
Dostępne gramatury: 150 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g – 11,09 zł/szt.

Orzechy włoskie marki KRESTO SELECT:
Dostępne gramatury: 100 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g – 8,80 zł/szt.