Warzywa na nowo – pasty Łowicz!
Warzywa na nowo – pasty Łowicz! Warzywa na nowo – pasty Łowicz!

Chcemy się odżywiać zdrowiej i jeść więcej warzyw, dlatego Łowicz wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i proponuje wyjątkowo smaczny sposób na warzywa. Warzywne pasty Łowicz to nowości – idealne, by je odkryć w tegoroczne lato i na stałe wprowadzić do swojej kuchni!

Łowicz wprowadził produkty z kolejnej, nowej dla marki kategorii. W ofercie pojawiły się aż cztery pasty warzywne – każda inna, wszystkie smakowite i bogate w błonnik.

Propozycje Łowicza to: Pasta Warzywna pomidory i wędzona papryka, wariant z bakłażanem i suszonymi pomidorami, połączenie cukinii i curry oraz Pasta Warzywna papryka i czerwona fasola. Zostały one wyprodukowane z warzyw bogatych w naturalny błonnik, w tym z roślin strączkowych, dzięki którym stanowią wartościowe źródło białka pochodzenia roślinnego. Produkty te są idealne jako dodatek do pieczywa, mogą stanowić bazę warzywnych dipów oraz składnik wszelkiego rodzaju przekąsek.

Pasty Warzywne Łowicz to 100% naturalnej receptury – bez sztucznych zagęstników czy innych dodatków. Mają gładką i idealną do smarowania konsystencję oraz pyszne smaki, wśród których można odnaleźć swój ulubiony. Dostępne są w niskich słoikach, z których łatwo je wyjmować.

Łowicz zachęca do odkrywania warzywnych smaków na nowo!

Cena sugerowana na półce: ok. 5 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik, 180 g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka, 8 sztuk

Reklama