Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już w sprzedaży!

Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już  w sprzedaży!
Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już  w sprzedaży! Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już  w sprzedaży! Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już  w sprzedaży!

Do królewskiej rodziny z Wawelu - Królewskiego Mleczka Waniliowego i Śmietankowego - dołączył nowy smak. Królewskie Mleczko Malinowe to aromatyczna, owocowa propozycja dla wszystkich miłośników pianek w czekoladzie.

Królewskie Mleczko Malinowe to kolejny wariant smakowy pianek z Wawelu. Łączy w sobie mocno owocowy aromat puszystego wnętrza z wyrazistym smakiem oryginalnej ciemnej czekolady Wawel, która oblewa każdą piankę. To produkt idealny dla tych, którzy w słodyczach poszukują lekkości, a równocześnie cenią sobie intensywne, charakterystyczne nuty smakowe.

Wawel po raz kolejny postawił na oryginalny, okrągły kształt pianek i indywidualne pakowanie. Na półkach sklepów Królewskie Mleczko Malinowe kusi wzrok charakterystycznym różowym opakowaniem z elementami nawiązującymi do relaksu i beztroski. Do zakupu zachęca prezentowa forma opakowania oraz nowoczesny design.

Królewskie Mleczko Malinowe, podobnie jak wszystkie słodycze z Wawelu tworzone jest zgodnie z ideą Dobrych Składników. Powstaje z najwyższej jakości surowców, bez zbędnych dodatków, substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.