Mentos - Sprawdzony sposób na świeży oddech
Mentos - Sprawdzony sposób na świeży oddech Mentos - Sprawdzony sposób na świeży oddech Mentos - Sprawdzony sposób na świeży oddech

Szeroki uśmiech i pewność siebie znacząco wpływają na nasze kontakty interpersonalne. Warto pamiętać o tym, że duże znaczenie dla odbioru naszej osoby przez otoczenie ma także właściwa higiena jamy ustnej oraz świeży oddech. Aby zapewnić sobie uczucie komfortu i szybkie odświeżenie oddechu w dowolnej sytuacji, wystarczy sięgnąć po innowacyjne pastylki Mentos Clean Breath oraz niezawodne od lat gumy do żucia Mentos Pure Fresh.

Już niebawem, bo 6 sierpnia będziemy obchodzić Dzień Świeżego Oddechu. Ustanowiono go z myślą o poszerzaniu świadomości na temat higieny jamy ustnej, podkreślając jej rolę także w odniesieniu do kontaktów międzyludzkich.  Niewątpliwie nasz zapach z ust przekłada się na nasze ogólne samopoczucie. Potwierdzają to badania, które wykazują, iż 44% Polaków uważa, że nieświeży oddech ma negatywny wpływ na ich pewność siebie.[1]

Skuteczne odświeżenie

Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu szybko i skutecznie możemy zapewnić sobie świeży oddech w dowolnym momencie, a są nim produkty z linii Mentos Clean Breath oraz Mentos Pure Fresh, po które sięgnąć można zawsze, gdy tylko tego potrzebujemy.

Pastylki Mentos Clean Breath są produktem o wydłużonym, bo aż dwugodzinnym działaniu. Dzięki kompaktowemu opakowaniu w postaci kieszonkowego dyspensera, możemy mieć je zawsze przy sobie. Jednocześnie jest to pierwszy na rynku produkt pomagający tak długo zachować świeży oddech. Ponadto, pastylki Mentos Clean Breath nie zawierają cukru – mówi Michał Bonecki, Dyrektor Marketingu Perfetti Van Melle Polska.

Mentos Clean Breath dostępne są w dwóch odświeżających smakach: Peppermint oraz Intense Mint. Oba warianty zawierają ekstrakt z kory magnolii i cynk, co wpływa na długość działania pastylek. Szybkie i skuteczne odświeżenie oddechu gwarantują również gumy do żucia Mentos Pure Fresh z płynną esencją. Dzięki poręcznemu opakowaniu (rolka lub butelka) bez problemu możemy zabrać je wszędzie ze sobą i cieszyć się świeżym oddechem w dowolnej chwili.


[1] Ogólnopolskie badanie opinii publicznej przeprowadzone w ramach programu „Laboratorium Vademecum” przeprowadzone metodą CATI (wywiady telefoniczne wspomagane komputerowo).

Reklama