Nowość w linii Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci

Nowość w linii Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci
Nowość w linii Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci Nowość w linii Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci Nowość w linii Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci

Sokołów poszerza linię Sokoliki o kolejne produkty, które idealnie sprawdzą się w codziennym jadłospisie najmłodszych konsumentów. Nowe Dania Gotowe dla dzieci to smaczne zestawy obiadowe, które stanowią odpowiednio zbilansowany posiłek. Ich atutem jest dobry skład recepturowy – bez dodatku sztucznych konserwantów, barwników, fosforanów i wzmacniaczy smaków. To niezwykle szybki i prosty sposób, by podać najmłodszym ciepłe i pożywne danie. Dania Gotowe Sokoliki są dostępne w dwóch rodzajach: Paróweczki Foodbolówki w sosie ketchupowym z kuskusem perłowym oraz Pulpeciki wieprzowe w sosie brzoskwiniowym z ryżem.

Świadomi rodzice wiedzą, jak ważna dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dzieci jest odpowiednio zbilansowana, bogata w białko dieta. Niekiedy jednak w natłoku codziennych obowiązków, trudno znaleźć czas na przygotowanie wartościowego dania, dostarczającego odpowiedniej dawki energii i niezbędnych substancji odżywczych. Tym bardziej, że najmłodsi konsumenci bywają niezwykle wymagający wobec smaku, jak i formy podania posiłku.

Z myślą o dzieciach i ich upodobaniach kulinarnych, jak również rodzicach, poszukujących wygodnych rozwiązań na zdrowe żywienie, Sokołów wprowadził nowe Dania Gotowe Sokoliki. Wyróżnia je delikatny smak, odpowiadający gustom najmłodszych. Mają dobry skład, a odpowiednio zbilansowana porcja (360 g), dostarcza średnio 400 kcal. Dania pokrywają ok. 30% dziennego zapotrzebowania na energię dzieci w wieku 4-9 lat. Stanowią znakomite źródło pełnowartościowego białka, węglowodanów złożonych i błonnika pokarmowego, zarówno dla dzieci młodszych, jak i uczniów szkoły podstawowej. Danie można uzupełnić o warzywa, czy to w formie surówki, czy np. ugotowane na parze. W takiej formie będzie to także odpowiedni posiłek dla mamy.

Dania Gotowe Sokoliki są oferowane w dwóch wersjach:

 • Paróweczki Foodbolówki w sosie ketchupowym z kuskusem perłowym – paróweczki w kształcie piłeczek, zatopione w smakowitym pomidorowym sosie, z dodatkiem aksamitnego kuskusu perłowego. Oryginalna forma paróweczek skusi nawet największych niejadków.

 • Pulpeciki wieprzowe w sosie brzoskwiniowym z ryżem – pulpeciki wieprzowe w postaci małych kuleczek w owocowym sosie to ciekawe połączenie, które przypadnie do gustu najmłodszym. Dodatek ryżu świetnie łączy smaki i bilansuje składniki.
 • Istotnym atutem Dań Gotowych Sokoliki jest szybkość i wygoda przygotowania. Produkt wystarczy podgrzewać przez trzy minuty w kuchence mikrofalowej – zatem z przygotowaniem dania starsze dzieci poradzą sobie samodzielnie. Danie można też odgrzać w piekarniku czy na kuchence, po wcześniejszym przełożeniu do odpowiedniego naczynia. Nowoczesne opakowanie (termostabilna tacka) zapewnia zachowanie w wysokim stopniu wartości odżywczych oraz umożliwia przygotowanie potrawy bez konieczności wyjmowania z tacki.

  W linii Sokoliki znaleźć można również inne smaczne, wysokiej jakości produkty dla najmłodszych konsumentów: parówki, paróweczki Foodbolówki, szyneczkę drobiową, szyneczkę wieprzową, kiełbaski, kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny.

  Dania Gotowe Sokoliki są dostępne w wybranych hurtowniach Sokołów, sklepach firmowych Sokołów, sklepach Gzella oraz Tesco.

  Cena:
  Dania Gotowe Sokoliki – 9,99 zł / 360 g

  Reklama