E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE
E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE

Na spacer, na przekąskę, na trening, na podwieczorek…NA DOBRE! Odkryj wyjątkową nowość marki E.Wedel – batony proteinowe NA DOBRE. Do tej pory konsumenci mieli okazję poznać dwa warianty batonów: Malinowy oraz Owocowy. Obecnie do portfolio dołączyła limitowana edycja batonów NA DOBRE proteinowych Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl.

Nowa kategoria wedlowskich batonów

Linia batonów NA DOBRE debiutowała latem tego roku, wtedy też na rynku pojawiły się batony o smaku Malinowym oraz Owocowym. Marka E.Wedel, pragnąc zaskoczyć konsumentów, przygotowała kolejną nowość w ramach portfolio batonów NA DOBRE. Mowa o limitowanej edycji batonów proteinowych Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl. Warto przypomnieć, że wszystkie batony NA DOBRE zawierają wysokiej jakości, starannie dobrane składniki m.in.: kakao z Ghany, pastę daktylową, czy też inne suszone owoce takie jak maliny, banany, brzoskwinie i pomarańcza lub orzechy arachidowe — w zależności od rodzaju i smaku batona. Ponadto, wyróżniają się one wysoką zawartością błonnika, a edycja limitowana batonów proteinowych jest również źródłem białka. Każdy baton został oblany oryginalną wedlowską czekoladą gorzką, która gwarantuje wyjątkową przyjemność smaku.

NA DOBRE to idealne połączenie zbilansowanych składników oraz prawdziwej przyjemności smaku. Nasza nowość to doskonały produkt dla tych, którzy prowadzą świadomy styl życia i szukają alternatywy do tego co obecnie znajduje się na rynku. - mówi Dominika Igielińska-Kluk, Branded Content Manager E.Wedel

Limitowana edycja batonów proteinowych

Nowa, limitowana wersja batonów proteinowych stanowi unikalne połączenie dwóch, pysznych i dopełniających się warstw oraz smaków. Na górze batona znajduje się warstwa białkowa z dodatkiem kakao zaś na spodzie, w zależności od wersji, musli z orzeszkami arachidowymi lub rozdrobnionymi daktylami. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą gorzką. W portfolio dostępne są batony Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl. Batony proteinowe względem batonów owocowych NA DOBRE mają wyższą zawartość błonnika. Dodatkowo są źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Reklama