Wypiekana przekąska w formie kulek od OneDayMore
Wypiekana przekąska w formie kulek od OneDayMore Wypiekana przekąska w formie kulek od OneDayMore Wypiekana przekąska w formie kulek od OneDayMore Wypiekana przekąska w formie kulek od OneDayMore

Firma OneDayMore zachęca do wypróbowania innowacyjnej alternatywy dla niezdrowych przekąsek typu „to go”. Wypiekane w piecu kulki zbożowe to nowatorskie połączenie zbóż z suszonymi owocami i warzywami. Konsumenci mogą wybierać spośród 5 smaków (na słodko i na słono). W komunikacji akcentowane są wyróżniki asortymentu marki, jakimi są czysty skład i smakowitość.

Jak wynika z badania firmy Dailyfruits (2020), aż 86 proc. osób podjada między posiłkami. Przekąski traktowane są wielorako – jako szybki sposób na zaspokojenie głodu, poprawa humoru, rozładowanie stresu, spełnienie zachcianki. Są też tacy, którzy przekąską zastępują pełnowartościowy posiłek. Nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie fakt, że sporo osób w ramach przekąski podjada wysokokaloryczne produkty o wysokim stopniu przetworzenia, takie jak batony, ciastka, chipsy.

Dla tych, którzy wiedzą, co jedzą i cenią sobie zdrowe, naturalne produkty, OneDayMore proponuje wypiekane w piecu przekąski zbożowe w formie kulistej. Kulki zbożowe o czystym składzie, stanowią alternatywę dla niezdrowych przekąsek. Można je chrupać, kiedy najdzie ochota - w podróży, w domu, w szkole, w pracy, a także dzielić się z innymi. Kulki mogą być też uzupełnieniem tradycyjnego posiłku. Wersje słodkie będą dobrym dopełnieniem deserów lub owocowych koktajli, a wersje wytrawne sprawdzą się jako dodatek do zup typu krem, urozmaicenie sałatek lub innych dań obiadowych.

Kulki OneDayMore nie zawierają sztucznych dodatków. Pozbawione są także rafinowanego cukru dodanego. Warianty słodkie zawierają dodatek czekolady, są słodzone miodem, mielonymi daktylami, syropem daktylowym lub sokiem owocowym. W recepturach Kulek OneDayMore dominują płatki (owsiane, jęczmienne), ekstrudowane chrupki ryżowe, suszone owoce (daktyle, porzeczki), wiórki kokosowe, liofilizowane owoce (maliny), orzechy laskowe i ziarno słonecznika. W wersjach wytrawnych można znaleźć pomidory, paprykę, czosnek, chilli i oregano.

- Z uwagi na to, że bazowym surowcem naszych kuli są płatki zbóż, jest to nie tylko przekąska, która zaspokaja potrzebę schrupania czegoś na szybko, ale też ma wysoką wartość odżywczą - dostarcza błonnika, białka, jest źródłem węglowodanów złożonych, które zapewniają uczucie sytości na dłużej, niż wiele z popularnych przekąsek. – mówi Dominika Kowalewska, kierownik ds. badań i rozwoju produktów w OneDayMore.

Linia Kulek OneDayMore obejmuje 5 wariantów smakowych (w tym: 3 na słodko, 2 na słono):

  • Kulki zbożowe z suszonymi czarnymi porzeczkami i wiórkami kokosowymi
  • Kulki zbożowe z mleczną czekoladą i prażonymi orzechami laskowymi
  • Kulki zbożowe z gorzką czekoladą i liofilizowanymi malinami
  • Kulki Zbożowe z prażonymi orzeszkami ziemnymi i wędzoną słodką papryką
  • Kulki zbożowe z pomidorami w proszku i suszonym oregano
Produkty dostępne są w wygodnych, 100g kubeczkach. Sugerowana porcja produktu to 50g. Można je nabyć w wybranych sieciach handlowych oraz w autoryzowanym sklepie online marki: https://onedaymore.pl/sklep/