Choinka X-MASS POPS – ARGO promuje ekologiczne postawy społeczne

Choinka X-MASS POPS – ARGO promuje ekologiczne postawy społeczne
Choinka X-MASS POPS – ARGO promuje ekologiczne postawy społeczne Choinka X-MASS POPS – ARGO promuje ekologiczne postawy społeczne Choinka X-MASS POPS – ARGO promuje ekologiczne postawy społeczne

Firma ZPH ARGO przygotowała wyjątkową ofertę na Boże Narodzenie 2021. X-MASS POPS to 10-gramowe lizaki w pysznych i popularnych wśród najmłodszych smakach: pomarańczowym, cytrynowym, truskawkowym oraz coli. Tym co wyróżnia produkt jest z pewnością opakowanie.

Producent zdecydował się na zachęcenie do zakupu poprzez zapakowanie słodyczy w kartonik o kształcie choinki. Kolory i grafika z pewnością wyróżnią pozycję wśród sezonowej oferty. Jednak opakowanie nie tylko ma za zadanie przyciągnąć wzrok – firma ARGO zachęca nim dzieci do rozwijania swojej kreatywności, ponieważ podpowiada o możliwości jego ponownego wykorzystania. Inspiracje znajdziemy w specjalnym filmie promocyjnym przygotowanym przez producenta. Aby go odtworzyć wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu. Tworzenie indywidualnego pomysłu ułatwia znajdująca się na wewnętrznych ściankach kolorowanka. Kartonowa choinka może stać się w ten sposób naszym wyjątkowym opakowaniem na prezent dla bliskiej nam osoby. Projekt to ukłon producenta w stronę rozwoju proekologicznych postaw i rozwiązań.

Filmik instruktażowy X-MASS POPS pod linkiem

Reklama