Nowe smaki dżemów Łowicz: Jabłko Ligol, Śliwka Węgierka i...

Nowe smaki dżemów Łowicz: Jabłko Ligol, Śliwka Węgierka i...
Nowe smaki dżemów Łowicz: Jabłko Ligol, Śliwka Węgierka i... Nowe smaki dżemów Łowicz: Jabłko Ligol, Śliwka Węgierka i...

Na okres jesienny Łowicz przygotował trzy nowe smaki dżemów. Polskie Owoce to limitowana linia stworzona z owoców z naszych rodzimych sadów: Jabłko Ligol, Śliwka Węgierka i Czerwona Porzeczka Rondom.

Nowości Łowicza charakteryzują się tym, że powstały z doskonale znanych nam owoców, tradycyjnie uprawianych w Polsce – a co więcej, z ich konkretnych, wybranych odmian. To właśnie odmianowość owoców jest kluczowym wyróżnikiem tych produktów i sprawia, że są one wyjątkowe.

Trzy smaki reprezentują odmiany jabłka, śliwki i czerwonej porzeczki. Dostępne są one w słoikach o gramaturze 280 g, w ramach oferty limitowanej. Jabłko Ligol, Śliwka Węgierka, Czerwona Porzeczka Rondom – wśród nich można wybrać swój ulubiony smak, a najlepiej spróbować każdego!

Łowicz rusza także z silną jesienną kampanią dżemową pod hasłem „DŻEM DOBRY DZIĘKI NATURZE!”, w której to pojawia się dodatkowo informacja o limitowanej edycji.

Cena sugerowana na półce: liniowa do dżemów standardowych 280g
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik 280g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: różne

Poznaj nowości ŁowiczaAgencja reklamowa: Brasil
Dom mediowy: Starcom
Projekt etykiet: Well-Rounded Design
 

Reklama