Saguaro BIO bez dodatku cukru - woda smakowa
Saguaro BIO bez dodatku cukru - woda smakowa Saguaro BIO bez dodatku cukru - woda smakowa

Lidl Polska jako pierwsza sieć w branży wprowadza nowość w asortymencie wód smakowych. W ofercie pojawiła się smakowa woda Saguaro w jakości BIO. Woda jest bez dodatku cukru oraz dostępna jest w kilku wariantach smakowych.

Lidl Polska jako pierwsza polska sieć handlowa wprowadziła nowość – smakową wodę Saguaro opartą o naturalne aromaty w jakości BIO, bez dodatku cukru. Teraz wodę wzbogaconą o ciekawy smak możemy mieć zawsze pod ręką –  nowość od Lidla zapakowana jest w poręczną butelkę, dlatego bez problemu schowamy ją do torebki lub plecaka. W sklepach Lidl Polska znajdziemy Saguaro BIO w kilku wariantach: mandarynka, pomarańcza i trawa cytrynowa, ogórek, cytryna i limonka lub cytryna, bazylia i yuzu – każdy z nich oferowany jest w niskiej, atrakcyjnej cenie – 1,99 zł/ 500 ml/ 1 but.

Woda smakowa bez cukru – np. Saguaro BIO – jest dobrą alternatywą dla osób, które często sięgają po słodzone napoje. Spożywając wodę smakową bez cukru możemy ograniczyć ilość kalorii dotychczas wypijanych wraz z tradycyjnymi, słodzonymi napojami. Saguaro BIO może także zachęcić do częstszego spożywania wody – szczególnie osoby, które nie lubią jej neutralnego smaku.

Reklama