Volkswagen Samochody Dostawcze: wyprzedaż modeli rocznika 2020

Volkswagen Samochody Dostawcze: wyprzedaż modeli rocznika 2020

Ruszyła akcja wyprzedaży modeli rocznika 2020 marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Klienci mogą wybierać samochody z pełnej gamy modelowej, rabaty sięgają nawet 48 000 złotych w przypadku Caddy i Transportera T6.1, a pojedyncze egzemplarze tych modeli można znaleźć w jeszcze bardziej korzystnych cenach. Craftera natomiast nabyć można z rabatem wysokości 23%. W przypadku zainteresowania jednym z dostawczych Volkswagenów, na kupujących czeka również atrakcyjna oferta finansowania.

Już dziś z salonu dealerskiego marki Volkswagen Samochody Dostawcze można wyjechać nowym samochodem z rocznika 2020. Od ręki dostępnych jest ponad 2000 aut, na które uzyskać można atrakcyjne rabaty. Na stronie internetowej https://www2.vwdostawcze.pl/kampanie/wyprzedaz/2020/ można wybrać konkretny model z pełnej gamy Volkswagen Samochody Dostawcze, pobrać cennik i zobaczyć jaki rabat jest oferowany na konkretny egzemplarz. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogą sprawdzić na niej, w którym salonie czeka na nich wybrany dostawczy Volkswagen.

„Rabaty są znaczne i sięgają nawet 48 000 złotych w przypadku wersji osobowych Caddy i Transportera 6.1 oraz 37 000 złotych w przypadku wersji dostawczych Caddy, Transportera i Amaroka. W niektórych salonach na terenie całej Polski można dodatkowo znaleźć egzemplarze, w przypadku których rabat jest jeszcze większy, sięgający nawet 60 000 złotych. To naprawdę wyjątkowa okazja. Rzadko się zdarza, by wysokim upustom towarzyszył też szeroki wybór” –  przekonuje Mikołaj Matuszewski, kierownik komunikacji marketingowej i PR  Volkswagen Samochody Dostawcze.

Osoby zainteresowane zakupem Volkswagena Craftera mogą natomiast na Wyprzedaży 2020 kupić ten model ze zniżką w wysokości 23 %. To doskonała okazja, by przy znacznie obniżonych kosztach nabyć ten duży, pojemny model dostawczego Volkswagena.

Dodatkowo modele Caddy, Crafter i Transporter 6.1 (z wyjątkiem wersji California) nabyte w ramach akcji Wyprzedaż 2020, objęte są pięcioletnią gwarancją.

Reklama