Auchan Krasne z ładowarkami do samochodów elektrycznych od GreenWay

Auchan Krasne z ładowarkami do samochodów elektrycznych od GreenWay

Ceetrus Polska sukcesywnie rozszerza zakres usług dostępnych dla klientów centrów i galerii handlowych. Od 11 stycznia dwie ładowarki samochodów elektrycznych sieci GreenWay Polska są dostępne przez całą dobę na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne koło Rzeszowa. Jest to 18. obiekt w portfolio Ceetrus Polska, przy którym kierowcy mogą korzystać z usługi ładowania samochodów elektrycznych.

Ceetrus Polska, który jest właścicielem i zarządcą 22 centrów i dwóch galerii handlowych, stale wprowadza zmiany w swoich obiektach i wzbogaca dostępny w nich zakres usług. Od marca 2019 roku na parkingach kilkunastu Centrów Handlowych Auchan instalowano kolejne ładowarki samochodów elektrycznych. Od 11 stycznia 2021 roku dwa kolejne urządzenia działające w sieci GreenWay są dostępne również na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne koło Rzeszowa.

Dostępne przez całą dobę urządzenia umożliwiają ładowanie pojazdów prądem zmiennym (AC) o mocy do 22 kW. Moc ładowania uzależniona jest od parametrów auta. Mogą skorzystać z nich kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardem AC Type-2.

– Dokładamy starań, by katalog usług dostępnych na terenie centrum handlowego stale się rozszerzał. Dlatego cieszę się, że na początku roku udostępniliśmy naszym klientom dwie ładowarki pojazdów elektrycznych, z których można korzystać przez całą dobę. To usługa, która ucieszy podróżujących samochodami elektrycznymi na Podkarpaciu – mówi Aleksandra Mańka, property manager Centrum Handlowego Auchan Krasne.

– Stacje ładowania na terenie centrów handlowych w pełni wpisują się w potrzeby elektromobilnych kierowców – podkreśla Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. – Są to istotne strategicznie punkty umożliwiające użytkownikowi komfortowe naładowanie pojazdu w trakcie robienia zakupów dlatego, cieszymy się, że dzięki współpracy z Ceetrus Polska takich rozwiązań możemy dostarczać coraz więcej.

Korzystanie ze stacji ładowania jest możliwe po zarejestrowaniu się w aplikacji GreenWay Polska lub na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów na ładowarkach sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzeń znajduje się na stronie internetowej oraz w mobilnej aplikacji operatora.

GreenWay Polska jest częścią międzynarodowej grupy GreenWay, działającej w obszarze elektromobilności. Jest to najintensywniej rozwijająca się sieć ładowania samochodów elektrycznych w regionie Europy Środkowej. Obecnie w sieci GreenWay znajduje się ponad 300 stacji ładowania, z czego w Polsce 225. Są to w znacznej większości stacje szybkiego ładowania o dużej mocy.

Reklama