Rozwiązania Kärcher dla przemysłu
Rozwiązania Kärcher dla przemysłu Rozwiązania Kärcher dla przemysłu Rozwiązania Kärcher dla przemysłu Rozwiązania Kärcher dla przemysłu Rozwiązania Kärcher dla przemysłu Rozwiązania Kärcher dla przemysłu

Rozwiązania firmy Kärcher przeznaczone do przemysłu to technologia i maszyny przetestowane w najcięższych warunkach. Ich trwałość, prostota obsługi i serwisowania to lata doświadczeń. Powstałe w ten sposób technologie czyszczenia są indywidualnie dopasowywane do wysokich wymagań panujących w danym zakładzie przemysłowym. Wśród produktów, które znalazły bardzo pozytywny odzew rynku znajdują się przede wszystkim odkurzacze przemysłowe, systemy centralnego odkurzania oraz odpylania marki Ringler, która od kilku lat jest częścią koncernu Kärcher.

Odkurzacze  przemysłowe to oddzielna grupa urządzeń Kärcher, polecana do różnych gałęzi przemysłu. Oferuje kilka grup odkurzaczy: , IVM, IVS, IVC,  IVR, IVR-L, IVR-B.

W portfolio produktowym Kärcher możemy wyróżnić:

  • IVC – kompaktowe cyklonowe odkurzacze przemysłowe

Jest to odpowiedź na potrzeby klienta związane z mobilnością. Rozwiązanie o bardzo kompaktowej budowie i bardzo dobrej wydajności. Odkurzacze te charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Tak jak i odkurzacze IV rozwiązanie to można zastosować do usuwania bardzo drobnych zanieczyszczeń w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, szklarskim oraz spożywczym. Odkurzacze tego typu mogą być stosowane także budownictwie, przemyśle drzewnym oraz głównie ze względu na swoją mobilność w firmach logistycznych.

 

W związku ciągłym rozwojem rynku oraz zapotrzebowaniem na inne rozwiązania firma Karcher poszerzyła swoją ofertę o odkurzacze przemysłowe marki Ringler. Połączenie możliwości R&D firmy Karcher oraz wiedzy i doświadczeniu firmy Ringler pozwala na tworzenie najnowocześniejszych i wydajnych rozwiązań zgodnych z coraz to większymi i różnymi potrzebami rynku. Odkurzacze powstałe przy tej współpracy podzielono na grupy:

  • IVR – odkurzacze cyklonowe przemysłowe dedykowane do przemysłu obróbki metali. Przystosowane do zasysania odpadów metalu po frezowaniu przy frezarce, pyłów metalowych - niewybuchowych.
  • IVR-L – odkurzacze przemysłowe do zasysania i separowania cieczy oraz wiórów w przemyśle obróbki metali.
  • IVR-B – odkurzacze przemysłowe tzw. „podstołowe”. Kompaktowe rozmiary, dedykują je do stosowania w ograniczonych, niewielkich przestrzeniach. Przeznaczone są do odsysania wiórów, skrawków po obróbce, granulatów oraz innych materiałów wiórowych.

 

Klasyfikacja odkurzaczy przemysłowych Kärcher

Reklama