Trzy pytania do Emila Strapagiela, Prezesa Zarządu Tabak Grupa

Trzy pytania do Emila Strapagiela, Prezesa Zarządu Tabak Grupa

 

Rynek tytoniowy stawia wiele wyzwań przed producentami i sprzedawcami. Firma Tabak Group to przede wszystkim nowe spojrzenie na nowoczesną dystrybucję wyrobów tytoniowych. Jakie ułatwienia firma przygotowała swoim klientom?

Cały świat ułatwia sobie życie między innymi poprzez sprzedaż internetową. Coraz więcej osób korzysta z tego dobrodziejstwa, co pozwala im na dokonanie odpowiedniego wyboru, przy czym granice państw nie mają znaczenia. Przyszedł więc czas również na podmioty gospodarcze, które w nowoczesny sposób dokonują zamówienia a towar na następny dzień trafia do sklepów. Zamówienia można odpowiednio dopasować według potrzeb i popytu. Wystarczy jedynie wejść na naszą stronę www.skleptytoniowy.pl i skontaktować się z osobą prowadzącą, która dokładnie opowie o naszej działalności. Takie zakupy są przede wszystkim gwarancją legalności produktu, nowości oraz promocji producenckiej.

Jakie są korzyści z współpracy z Państwa firmą?

Należy nas postrzegać przede wszystkim jako dobry, nowy moduł współpracy, zapewniający pełną kontrolę nad zamówieniem oraz kompletną wiedzę o zaopatrzeniu. Już nie musicie liczyć na osobę, która zajmuje się zamawianiem towaru. Wystarczy zamówić, nawet na smartfonie, dzięki czemu sprawa zaopatrzenia zostanie sfinalizowana szybko i konkretnie. Zaufajcie Państwo nowemu systemowi a na pewno będziecie zadowoleni.

Rok 2019 to dalsze regulowanie rynku wyrobów tytoniowych, jaki ma to wpływ na rynek? Jednym z wymogów, który wejdzie w życie w maju jest system śledzenia wyrobów tytoniowych, co to oznacza dla producentów?

Branża tytoniowa jest przykładem jak polityka fiskalna państwa przekłada się bezpośrednio na sposób prowadzenia przedsiębiorstwa. W naszej historii od 1989 roku widzieliśmy mnóstwo takich regulacji, począwszy od pierwszych ostrzeżeń zdrowotnych, cen urzędowych na paczce czy najnowszy pomysł śledzenia poszczególnych paczek.

Od wielu lat widzimy spadek konsumpcji tytoniu i wyrobów tytoniowych, który jednak powoli wyhamowywał aż do teraz. Widać, że trend sprzedażowy powoli się odwraca. Jest to zapewne zasługa regularnych likwidacji nielegalnych fabryk tytoniowych jak i eksplozji popularności papierosów elektronicznych w latach poprzednich.

System śledzenia paczek poszczególnych wyrobów tytoniowych postrzegamy jako szanse dalszej nowoczesnej dystrybucji papierosów, poprzez hurtownie internetową www.skleptytoniowy.pl, która zapewnia jeszcze większą kontrolę nad kosztownym stanem magazynowym.