Rozmowa z Sabiną Halik, Specjalisty ds. Marketingu w firmie Bros

Rozmowa z Sabiną Halik, Specjalisty ds. Marketingu w firmie Bros

Trzy pytania do Sabiny Halik, Specjalisty ds. Marketingu w firmie Bros, kieruje Małgorzata Duży.

Nadeszła wiosna, a wraz z nią wylęg owadów, takich jak komary, kleszcze czy muchy. Jak najlepiej się przed nimi uchronić?

Nasza firma od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji preparatów ułatwiających walkę z dokuczliwymi owadami oraz szkodnikami. Aby pozbyć się komarów we wnętrzach najbardziej wygodne w użyciu będą elektrofumigatory. Spirale na komary przeznaczone do użytku zewnętrznego działają aż do 8 h, stwarzając możliwość spokojnego wypoczynku w ogrodzie lub na balkonie. Do ochrony osobistej polecamy płyny i spreje do aplikacji bezpośrednio na skórę i ubrania. Ich działanie utrzymuje się od kilku do nawet kilkunastu godzin, jak w przypadku naszego nowego produktu: Bros Spray na komary i kleszcze 50% DEET. W swoim asortymencie posiadamy także skuteczny repelent z linii Bros Zielona Moc, stworzony na bazie olejków z eukaliptusa cytrynowego, bez syntetycznych środków chemicznych w składzie.

Mole spożywcze to niezwykle uciążliwy problem. W ofercie macie preparaty do ich zwalczania – które będą najskuteczniejsze?

Nasze produkty na mole spożywcze to pułapki monitorujące ich obecność. Nie zawierają substancji owadobójczych, dzięki czemu mogą być stosowane w pobliżu produktów spożywczych. Na szczególną uwagę zasługuje Pułapka na mole spożywcze MAX, która wyłapuje zarówno męskie, jak i żeńskie osobniki tych owadów. Bardzo skuteczny jest również Płyn na mole spożywcze z linii Bros Zielona Moc.

Czy w najbliższym czasie można spodziewać się nowości w Państwa ofercie?

Właśnie wprowadziliśmy na rynek nowy repelent – Spray na komary i kleszcze 50% DEET. Charakteryzuje się on długim czasem działania (aż do 12 h w przypadku komarów). Jest odporny na pot i wodę, dzięki czemu dłużej utrzymuje się na skórze. Bardzo popularną grupą asortymentową są siatki na okna i drzwi przeciw owadom. W tym roku klient po raz pierwszy będzie mógł zaopatrzyć się w Siatkę na okno dachowe Bros – nowość w naszej ofercie. To produkt, który skutecznie zabezpieczy wnętrze domu przed komarami, bez konieczności użycia środków zawierających substancje owadobójcze.

Reklama