Delikatesy Premium i Sezam nie ustają w otwarciach
Delikatesy Premium i Sezam nie ustają w otwarciach Delikatesy Premium i Sezam nie ustają w otwarciach Delikatesy Premium i Sezam nie ustają w otwarciach Delikatesy Premium i Sezam nie ustają w otwarciach

Sieci franczyzowe Grupy Kapitałowej Specjał przekroczyły liczbę ponad 10 tys. sklepów. Jak informuje Kamila Tarsa dyr. ds. wdrożeń PSH NASZ SKLEP ambitne plany rozwoju są obecnie realizowane.

W oddziale Tomaszów w miejscowości Uchanie został otwarty sklep państwa Skrzypa w   formacie Delikatesy Sezam. Warto wspomnieć, że jest to już trzeci sklep otwierany wspólnie z naszą siecią.  Placówka przeszła   gruntowny remont, włącznie z powiększeniem sali sprzedaży do 100 mkw.,   tym samym zmieniając zupełnie swój wizerunek.  Pozwoliło to również na zwiększenie asortymentu, gdyż do tej pory w sklepie była prowadzona sprzedaż tradycyjna. Sklep mieści się przy głównej drodze, posiada duży, wygodny parking dla klientów, ponadto w sprzedaży oferuje oprócz świeżego mięsa, wędlin, warzyw i owoców również pyszne pieczywo i ciasta z własnej piekarni.

W miejscowości Ostrowy Tuszowskie uruchomiliśmy Delikatesy Sezam Krzysztofa Jaskota.  Sklep znajduje się w nowo wyremontowanym obiekcie, sala sprzedaży to około 80 mkw. powierzchni, na której zostały rozmieszczone stoiska ze świeżą żywnością, natomiast asortyment został ułożony z podziałem na grupy asortymentowe zgodnie z planogramami. Wdrożenie standardów wyposażenia przyniosło oczekiwany skutek. Klienci nie kryli zadowolenia, korzystając również   z promocji i konkursów, które zostały zorganizowane w dniu otwarcia.

Kolejny sklep został otwarty w oddziale Lublin w miejscowości Mazanów. Należąca do państwa Boroch placówka ruszyła w formacie Delikatesy Premium.  Powierzchnia sklepu to 120mkw., zaś obok sklepu znajduje się duży parking. Warto wspomnieć, że budynek w którym znajduje się sklep został od podstaw wyremontowany na potrzeby nowej placówki. W sklepie zostały również wprowadzone standardy Premium, wizualizacja zewnętrzna dedykowana dla tego formatu oraz odpowiedni program komputerowy. W dniu otwarcia klienci mogli się cieszyć przygotowanymi degustacjami, jak i również dokonać zakupów z obficie przygotowanej oferty promocyjnej.

W oddziale Tomaszów   uruchomiliśmy Delikatesy Sezam o powierzchni około 80 mkw. w miejscowości Bodaczów. To drugi sklep pana Artura Ciuryska w sieci Nasz Sklep. W sklepie całkowicie zmieniono ustawienie wyposażenia z zastosowaniem prawidłowej komunikacji, co ma na celu zwiększenie funkcjonalności placówki. Sklep w swojej ofercie posiada bardzo dobrze zaopatrzone stoisko mięsno- wędliniarskie, owocowo- warzywne oraz piekarnicze. Na potrzeby klientów został również powiększony regał nabiałowy. W trakcie remodelingu wprowadziliśmy elementy wyposażenia dedykowanego dla Delikatesów Sezam, wprowadzone zostało również ułożenie asortymentu zgodne z podziałem na grupy asortymentowe, co zdecydowanie polepszyło czytelność półki.

W oddziale Łódź, w miejscowościach Klinowa oraz Skierniewice uruchomiliśmy dwa sklepy w formacie Delikatesy Premium. W sklepach został przeprowadzony remodeling z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wdrożeniem standardów wyposażenia. Sklepy zmieniły całkowicie swój wygląd wnosząc tym samym nowoczesność i estetykę. Dzięki tym zmianom stały się przestronne, a towar lepiej widoczny dla klienta.

Kolejny sklep w formacie Delikatesy Premium należący do Dariusza Wasyliszyna został uruchomiony w oddziale Wrocław, w centrum Prudnika. Warto nadmienić, że to już piętnasty sklep w tym formacie otwarty wspólnie z naszym franczyzobiorcą. Sklep został standardowo wyposażony w urządzenia dedykowane formatowi Premium, a wybór asortymentu został w pełni dostosowany tak do powierzchni, jak i potrzeb klienta. Ponadto klienci w godzinach popołudniowych mogą zakupić gorące pieczywo z tradycyjnej piekarni prowadzonej przez naszego franczyzobiorcę.

Natomiast w miejscowości Paczków koło Nysy, również w oddziale Wrocław, powstały Delikatesy Premium Katarzyny Tworkowskiej. Budynek od podstaw przeszedł generalny remont, a powierzchnia sprzedaży została powiększona. Sklep został wyposażony w całości w nowe wyposażenie przydzielone do formatu Premium. Ponieważ sklep znajduje się w samym rynku, postawiono na duży wybór asortymentu w każdej z grup asortymentowych, ale przede wszystkim w sklepie dominuje sprzedaży warzyw i owoców, do zakupu których jeszcze przed wejściem zachęca klientów ich piękna ekspozycja.

W   oddziale Gdańsk w miejscowości Myślice miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium Reginy Jurkiewicz. Sklep przeszedł generalny remont wraz z wymianą całości wyposażenia oraz przekształceniem na samoobsługę, co umożliwiło zwiększenie asortymentu. Wdrożenie prawidłowego layoutu i standardów wyposażenia zmieniło sklep w nowoczesny i przestronny, w którym można samodzielnie wybierać produkty lepiej widoczne dla klienta.

Wszystkim otwarciom sprzyjała piękna letnia pogoda, której towarzyszyły liczne promocje, degustacje, grill, zabawy i atrakcje dla dzieci. Nasi klienci nie zawiedli i jak zawsze tłumnie przybyli na otwarcia nowych sklepów.

Reklama