Tymbark startuje z nową kampanią „Kapsel pasuje!”

Tymbark startuje z nową kampanią „Kapsel pasuje!”

Kapsel i Tymbark – zgrany duet, na który można liczyć w każdej sytuacji! Hasełka zawsze trafione w punkt w towarzystwie chwili orzeźwienia to to, za co tysiące konsumentów pokochało napoje marki Tymbark. Jednak to nie wszystko! W najnowszej kampanii „Kapsel pasuje!” hasełka spod kapsla przemawiają głosami znanych gwiazd. 
 
Doskonale kojarzone z marką Tymbark chwytliwe hasełka schowane pod kapslami napojów, od lat wywołują uśmiech i chwile radości. Zabawa słowami i dwuznacznością sprawiają, że produkty marki to nie tylko orzeźwiający i pyszny smak, ale także kreatywna komunikacja budząca pozytywne emocje i wspomnienia. W najnowszej kampanii „Kapsel pasuje!” interakcja ta z konsumentem wchodzi na jeszcze wyższy poziom! Kontekstowe hasełka spod najbardziej rozpoznawalnych kapsli w Polsce, zostały nie tylko odczytane, ale i dopowiedziane przez znane głosy takie jak Joanna Krupa, Karol Strasburger, Przemysław Babiarz, Katarzyna Pakosińska i inni. Marka Tymbark w ten sposób jeszcze mocniej podkreśla bliskość komunikacji z konsumentem, budując z każdym z nich osobistą relację. Wszystko to dzięki kapslowi, który swoim dobrym słowem pasuje do każdej sytuacji! 
 
Kampania będzie widoczna za pośrednictwem mediów takich jak: TV, platformy YouTube, VOD, a także nośników outdorowych. Kampania będzie towarzyszyła także wydarzeniu Opener w Trójmieście przemawiając kapslem umieszczonym na autobusach oraz w przestrzeni miejskiej Trójmiasta. 
 


fot.: materiały prasowe

Reklama