Herbapol wprowadza limitowaną edycję syropów na lato

Herbapol wprowadza limitowaną edycję syropów na lato

Herbapol-Lublin wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję syropów. Ich smaki zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewniać orzeźwienie podczas upalnych letnich dni. Tym razem producent zainspirował się mrożoną herbatą. Do portfolio dołączyła właśnie ICE TEA Czarna herbata z brzoskwinią oraz ICE TEA Czarna herbata z cytryną.

Nowe smaki syropów od Herbapol-Lublin

Jak smakuje lato z Herbapolem? Jeśli zdecydujemy się sięgnąć po syropy z limitowanej wiosenno-letniej edycji, może mieć smak marakui i brzoskwini, cytrynowej lemoniady, arbuza z miętą czy truskawki z rabarbarem. Teraz do tej oferty dołączyły dwie nowości:

  • ICE TEA Czarna herbata z brzoskwinią,
  • ICE TEA Czarna herbata z cytryną.

Syrop ICE TEA Czarna herbata z brzoskwinią oraz ICE TEA Czarna herbata z cytryną ma być prostym, szybkim i wygodnym sposobem na przygotowanie idealnej ice tea w domu. Wystarczy syrop Herbapol i zimna woda, by już po chwili cieszyć się pysznym smakiem i cudownym orzeźwieniem.

Dodatkwo syropy Herbapol, będąc suplementami diety, dostarczają witamin C, B6, D oraz cynku. Jedna butelka wystarcza na przygotowanie aż 21 szklanek napoju. 

Syropy Herbapol są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju. Cena za syrop Herbapolu w 420-mililitrowej butelce wynosi około 6,79 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama