McWrap z pesto i mini calzone. McDonald's wprowadza zupełne nowości

McWrap z pesto i mini calzone. McDonald's wprowadza zupełne nowości

McWrap z pesto i calzone – to zupełnie nowe pozycje, które właśnie zadbeiutowały w ofercie McDonald's. O ile kolejna wariacja znanego w Maku wrapa nie powinna budzić szczególnego zaskoczenia, to calzone jest pozycją, której do tej pory raczej nikt nie spodziewałby się po burgerowej sieci fast food. Jaka jest cena nowości z Maka? Do kiedy dostępny będzie McWrap z pesto i calzone? Sprawdzamy szczegóły oferty.

McWrap Green Pesto

Ta informacja z pewnością zadowoli wszystkich wielbicieli McWrap®. W ofercie złotych łuków pojawia się wariant, którego jeszcze nie było. By umilić fanom Maka letnie momenty, McDonald’s wprowadza do oferty zupełnie nowy wariant znanego dobrze wszystkim McWrap. 

Co znajdziemy w McWrapie Green Pesto? Tym razem McWrap debiutuje w towarzystwie:

  • świeży pomidor
  • chrupiąca rukola,
  • kurczak,
  • sos green pesto,
  • twardy, dojrzewający sera. 
McWrap Green Pesto i Mini Calzone właśnie debiutują w ofercie McDonald's (mat. prasowe)

Ile kosztuje McWrap z Pesto?

McWrap Green Pesto to połączenie smaków, jakiego jeszcze w Maku nie było. Cena za samą kanapkę wynosi tyle samo, co za McWrapa w wersji Deluxe, czyli około 22,70 zł. W zestawie z frytkami i napojem McWrap z pesto kosztuje natomiast około 32,40 zł. Cena może jednak różnić się w zależności od lokaliazcji. 

Poza nowością w ofercie McDonald's w dalszym ciągu znajduje się McWrap Chrupiący Klasyczny, McWrap Chrupiący Bekon Deluxe oraz Veggie McWrap.

Mini Calzone w McDonald's

Letnie nowości od McDonald's nie kończą się na zupełnie nowej odsłonie wrapa. Do oferty dołącza również nowa pozycja - Mini Calzone Tomato & Mozzarella wypełnione aromatycznym nadzieniem z dojrzewających w słońcu pomidorów oraz mozzarelli.

Calzone to danie pochodzące z Włoch, które bywa określane mianem włoskiego pieroga. To nic innego jak pizza w cieście zawiniętym w kształt pieroga. W środku możemy znaleźć różne składniki. Co jest w calzone w Maku? W przypadku Mini Calzone dostępnego w McDonald's są to pomidory i mozarella. 

Ile kosztuje calzone w Maku?

Mini Calzone w McDonald's kosztuje obecnie około 10,90 zł. To zupełnie nowa pozycja w ofercie sieci, która jest limitowana czasowo. Cenowo znajduje się na podobnym poziomie co na przykład duże frytki czy powiększone 2forU.

McWrap Green Pesto i Mini Calzone - do kiedy w Maku?

Zarówno McWrap Green Pesto, jak i Mini Calzone to nowości, które są dostępne w McDonald's w ramach limitowanego dostępu. Oznacza to, że pozycje te nie trafią do stałej oferty sieci. Choć McDonald's nie zdradza, do kiedy dostępne będzie McWrap z pesto i Mini Calzone, to możemy się spodziewać, że oferta ta wygaśnie najpóźniej z końcem wakacji.


foto: mat. redakcji

Reklama