Żabka kusi "powitanym wsparciem". Mowa o 14 tys. zł na start

Żabka kusi "powitanym wsparciem". Mowa o 14 tys. zł na start

Od 1 lipca br. sieć Żabka ma nową ofertę dla osób, które zdecydują się poprowadzić swój biznes pod zielonym szyldem. Jak zapewnia detalista, przedsiębiorcy, którzy otworzą sklep w sierpniu i wrześniu br., otrzymają, jako powitalne wsparcie, dodatkowe środki w wysokości do 14 000 zł, które mogą przeznaczyć na rozwój swojego biznesu.

Dodatkowo sieć wszystkim nowym franczyzobiorcom gwarantuje w pełni wyposażony i umeblowany sklep, dostęp do szkoleń, nowoczesne technologie i stałe wsparcie.

14 tysięcy złotych wsparcia za otwarcie sklepu

Promując nową ofertę Żabka chce dać potencjalnym franczyzobiorcom możliwość prowadzenia stabilnego biznesu, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy. Na czym polega akcja?

Każdy, kto zdecyduje się na rozpoczęcie biznesu z Żabką i otworzy sklep w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2024 r., otrzyma łącznie do 14 000 zł w ciągu 12 miesięcy od otwarcia sklepu.

Kwota ta stanowić będzie bonus do przychodu franczyzobiorcy wynoszący w pierwszym miesiącu działalności 3 000 zł, a w kolejnych 11 miesiącach 1 000 zł, co miesiąc dodawane do przychodu.

Żabka, jako jeden z liderów rynku franczyzowego w Polsce, zawsze stara się zapewniać atrakcyjne warunki współpracy swoim partnerom biznesowym. Dlatego też wprowadzamy specjalny pakiet powitalny, który ma na celu wspomóc przedsiębiorców w pierwszych miesiącach działalności. Wierzymy, że takie wsparcie pozwoli naszym franczyzobiorcom skupić się na rozwijaniu swoich sklepów i świadczeniu najwyższej jakości usług dla klientów.

Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska

Nie tylko na rozwój

Jak informuje sieć, wsparcie powitalne ma być dla przedsiębiorcy fundamentem na start i okazją do inwestycji w dodatkowe zasoby, które pomogą mu jeszcze lepiej prowadzić działalność. "Każdy franczyzobiorca może rozdysponować otrzymane fundusze na dowolny cel, na przykład na rozwój biznesu" – podaje Żabka.

"Otrzymane środki można przeznaczyć m.in. na wsparcie księgowe, na zakup pakietu ogłoszeń, który ułatwi rekrutację pracowników, tak kluczowych w prowadzeniu sklepu. To także budżet, z którego można zorganizować spotkanie integracyjne budujące lepsze relacje ze swoim zespołem. Środki te mogą też sfinansować kursy językowe, studia lub naukę nowych umiejętności, co pomoże w dalszym rozwoju zawodowym" – czytamy dalej. 

Start nowej oferty franczyzowej zbiega się z rozpoczęciem kampanii informacyjno-wizerunkowej w której wezmą udział przedsiębiorcy współpracujący z siecią.


foto: mat. redakcji

Reklama