Mleko wysokobiałkowe. Kolejna nowość z linii Łaciata Protein+

Mleko wysokobiałkowe. Kolejna nowość z linii Łaciata Protein+

Linia Łaciate Protein+ powiększyła się właśnie o mleko UHT w wersjach: klasycznej oraz bez laktozy. Już jedna szklanka tego produktu dostarcza 20 g białka, a niska zawartość węglowodanów sprawia, że mleko to stanowi doskonałą propozycję dla osób dbających o zdrowie i kondycję fizyczną. 

Wysokobiałkowe produkty od SM Mlekpol

Portfolio wyrobów wysokobiałkowych marki Łaciate Protein+ do niedawna obejmowało jogurty pitne w trzech wariantach do wyboru (naturalnym, truskawkowym i mango) oraz kefir naturalny.

Linia ta powstała z myślą o konsumentach, którzy chcą komponować swoją dietę w oparciu o produkty bogate w białko i wapń – składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Dlaczego są one tak ważne? Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, pozytywnie wpływa na metabolizm i wspomaga regenerację po wysiłku fizycznym. Wapń natomiast pomaga utrzymać zdrowe zęby i kości. 

Poszerzająca się oferta proteinowa marki Łaciate jest odpowiedzią na potrzeby nie tylko sportowców i ludzi aktywnych, ale także osób na diecie, pracowników umysłowych i fizycznych, seniorów, kobiet w ciąży, dzieci czy nastolatków. Produkty Łaciate Protein+, w tym nasza nowość, czyli mleko 0,5%, dają uczucie sytości na dłużej i mogą być bazą dla wielu szybkich dań czy przekąsek. Nowa linia produktów Łaciatych pozwala konsumentom podążać za trendami żywieniowymi, m. in. tymi związanymi ze zdrowym odżywianiem, a więc komponować jadłospis w sposób świadomy oraz wpisujący się w indywidualne potrzeby i preferencje.

Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol

Mleko proteinowe

Mleko proteinowe dodane do płatków śniadaniowych czy owsianki to pomysł na pożywne, sycące śniadanie. Można je także wykorzystać do przygotowania naleśników, ciast, deserów czy dodać do kawy, wzbogacając ją tym samym w dodatkową porcję białka.

Mleko Łaciate Protein+ o pojemności 1 l dostępne jest w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz bez laktozy. Produkowane wyłącznie z polskiego surowca i z wykorzystaniem unikalnej technologii, charakteryzuje się najwyższą jakością oraz wyśmienitym smakiem, a wszystko to  przy zachowaniu cennych wartości odżywczych.


foto: mat. prasowe

Reklama