Tort z dostawą do domu? Pyszne.pl wchodzi we współpracę z Cukiernią Sowa

Tort z dostawą do domu? Pyszne.pl wchodzi we współpracę z Cukiernią Sowa

Pyszne.pl nawiązało partnerstwo z Cukiernią Sowa. Od teraz mieszkańcy Bydgoszczy, Wrocławia, Piły i Gdańska mogą zamawiać torty, ciasta czy kawę z dostawą do domu. Wkrótce dołączą do nich kolejne miasta.

Tort z dostawą do domu. Cukiernia Sowa debiutuje w Pyszne.pl

Cukiernia Sowa liczy obecnie 165 lokali, w tym 45 punktów własnych i pozostałe prowadzone przez franczyzobiorców. Sieć nadal chce dynamicznie się rozwijać, czego przykładem może być poszukiwanie nowych, niestacjonarnych kanałów sprzedaży i jej debiut na Pyszne.pl.

Użytkownicy platformy mają teraz okazję docenić smak wyrobów Cukierni Sowa i skorzystać z szerokiej oferty obejmującej torty, ciasta, galanterię czekoladową i lody, a także pieczywo. W wybranych lokalizacjach mogą zamawiać również pozycje z menu lunchowego.

To istotny krok w dynamicznym rozwoju Cukierni Sowa. Obecność na Pyszne.pl doskonale wpisuje się w naszą strategię, w myśl której stawiamy klientów i ich potrzeby na pierwszym miejscu oraz inwestujemy w nowoczesne technologie, m.in. otwierając się na nowe kanały dystrybucji.

Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa Sp. z o.o.

Jak przyznaje Michał Sowa, testy kanału quick commerce Cukiernia Sowa rozpoczęła już w marcu tego roku. Początkowo objęły 17 sklepów firmowych. "Stopniowo zwiększamy asortyment, jak i zasięg oferty, a w kolejnym etapie wprowadzimy to rozwiązanie również do naszych cukierni franczyzowych" – zapowiada przedstawiciel spółki.

Torty – Cukiernia Sowa [CENY]

W ofercie Cukierni Sowa znajdziemy sporo różnych słodkości. Zarówno w cukierniach stacjonarnych, jak i przy zakupach online wybierać możemy spośród różnych tortów, ciast, ciastek, kostek i ciast deserowych, czekolad, a także tart, napojów i wypieków z pieca. Sprawdzamy ich ceny. 

Ceny tortów z Cukierni Sowa na Pyszne.pl wahają się od około 80 do nawet 200 zł. W dużej mierze cena uzależniona jest od wagi. Oferta może różnić się w zależności od lokalizacji cukierni. Więcej zapłacimy na przykład za tort pralinowy, którego cena może wynieść nawet 199 zł za 1,2 kilograma. Tańsza opcja to z kolei na przykład mniejszy tort malinowy. Jego cena to około 83 zł. Znacznie niższa jest także jego waga, która wynosi 600 gramów.

Tort Chrupiąca Malina, czyli biszkopt w połączeniu z chrupiącą warstwą prażynek i kremem malinowym kosztuje 131,90 zł (960 g). Z kolei tort Cookies kosztuje 173,90 zł (1,3 kg). Tort truskawkowy z Cukierni Sowa kosztuje 124,90 zł (950 g).


foto: mat. prasowe

Reklama