Tylko teraz w Biedronce. Promocje, na które czekało wiele osób

Tylko teraz w Biedronce. Promocje, na które czekało wiele osób

Biedronka pokazała nową gazetkę promocyjną. W sklepach obowiązuje dużo promocji. Z niekórych możemy skorzystać tylko w czwartek 4 lipca. Wśród nich "1+1 gratis" i zniżki sięgające niemal połowy ceny. Taniej można kupić sporo produktów spożywczych, jak kawa czy mleko. Jakby tego było mało, Biedronka wprowadza też promocje na środki do czyszczenia. Wśród nich płyny do płukania czy ręczniki kuchenne.

Promocje w Biedronce w czwartek

Biedronka coraz częściej wprowadza do swoich sklepów jednodniowe promocje. Wraz z pojawieniem się nowej gazetki promocyjnej, od 4 lipca zaczęły obowiązywać nowe obniżki. Wśród promocji, z których skorzystamy wyłącznie w czwartek 4 lipca znajdziemy między innymi:

  • promocja na mleko Mleczna Dolina w cenie 1,79 zł przy zakupie 6 sztuk z kartą MB
  • wszystkie dezodoranty Roll-on Adidas w promocji "1+1 gratis" z kartą MB
  • promocja na wszystkie produkty marki Eveline "1+1 gratis" z kartą MB
  • Promocja na serum Bielenda Skin Academy "1+1 gratis" z kartą MB

Promocje od 4 lipca w Biedronce

Poza jednodniowymi promocjami Biedronka wprowadziła właśnie sporo obniżek cen, które będą obowiązywały do soboty 6 lipca. Znajdziemy wśród nich promocje na produkty grillowe, jak chociażby akcja "1+1 gratis" na wszystkie kiełbasy Morliny. Do soboty kupimy też taniej brykiet węgla drzewnego. Jego cena wynosi 8,99 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Z wielu promocji w Biedronce, które obowiązują do soboty 6 lipca, mogą skorzystać wszyscy, a nie tylko osoby posiadające kartę Moja Biedronka. Właśnie takim mechanizmem objęto między innymi dwulitrowy napój Coca-Cola, za który przy zakupie dwupaku zapłacimy 6,85 zł za butelkę. 

Biedronka - promocje dzisiaj

W Biedronce nie brakuje także promocji na środki czystości. Od czwartku przy zakupie dwóch sztuk płynu do płukania tkanin marki Lenor za sztukę zapłacimy 11,99 zł. Z kolei proszek do prania Vizir kosztuje teraz 34,99 zł. Ręczniki kuchenne marki Queen mają obecnie cenę 11,99 zł. Ze wszystkich tych promocji skorzystają wszyscy klienci sklepów Biedronka, a nie tylko posiadacze karty lojalnościowej sieci. 

Wśród produktów sezonowych, taniej w Biedronce kupimy środki do opalania, na które właśnie trwa promocja "drugi tańszy produkt 50% taniej". Akcja dotyczy wszystkich kosmetyków do opalania marki Kolastyna. 


foto: gazetka promocyjna Biedronki

Reklama