Po latach w handlu zmienia stronę na producencką. Przemysław Nowak w CEDROB FOODS

Po latach w handlu zmienia stronę na producencką. Przemysław Nowak w CEDROB FOODS

CEDROB FOODS poinformował o ważnych zmianach w zarządzie spółki. Wraz z początkiem lipca do zespołu dołączył Przemysław Nowak, uznany specjalista, który łącznie przez ponad 13 lat związany był z branżą handlową. Od teraz stanie po drugiej producenckiej stronie.

Przemysław Nowak dołącza do zarządu CEDROB FOODS

Przemysław Nowak dołączając do zarządu CEDROB FOODS S.A. rozpoczął nowy etap w swojej karierze. Z dniem 1 lipca 2024 roku objął stanowisko członka zarządu ds. technologii i zakupów.

Przemysław Nowak posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu kategoriami mięsa i wędlin. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora pionu zarządzania kategoriami w ALDI, gdzie budował i prowadził zespoły zakupów oraz category management.

Wcześniej, w latach 2016-2018 Przemysław Nowak zajmował się zakupami w krajowym oddziale Lidla. W tym czasie zarządzał asortymentem spożywczym zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Przed Lidlem, Przemysław Nowak pracował także w Jeronimo Martins, które jest właścicielem sieci Biedronka, gdzie przeszedł ścieżkę od stażysty aż do starszego managera kategorii.

W CEDROB FOODS S.A. Nowak będzie odpowiedzialny za zarządzanie działami kluczowymi dla dalszego rozwoju firmy: działem zarządzania dostawcami, działem technologii oraz działem badań i rozwoju. Jego zadania będą obejmować koordynację współpracy z dostawcami, wprowadzanie nowoczesnych technologii oraz rozwijanie innowacyjnych produktów.


foto: Przemysław Nowak, członek zarządu CEDROB FOODS (mat. prasowe, linkedin.com)

Reklama