Szynka Delikatesowa 100 g otrzymała wyróżnienie w kategorii Wędliny premium!

Szynka Delikatesowa 100 g otrzymała wyróżnienie w kategorii Wędliny premium!

Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu po raz kolejny wyłoniła liderów branży spożywczej i handlowej oraz nagrodziła twórców znaczących nowoczesnych technologii. 23 maja 2024 r. w Warszawie ogłoszono wyniki 14. edycji konkursu "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich".

Szynka Delikatesowa z kurcząt wyróżniona przez detalistów

Szynka Delikatesowa z kurcząt to najlepiej sprzedający się i najbardziej znany produkt z całej gamy linii Drobiowe Specjały z Drobimex. Jest to wędlina bezglutenowa z zawartością 90% mięsa. Słynie z niskiej zawartości tłuszczu, jest delikatna, aromatyczna i lekkostrawna. Polecana dla osób na diecie niskokalorycznej i ze skłonnością do alergii pokarmowych.

Drobimex jest firmą z tradycją sięgającą nieprzerwanie od ponad 70 lat. Specjalizuje się w produkcji mięsa oraz wędlin drobiowych, a swoje produkty z powodzeniem oferuje nie tylko na rynku krajowym, ale także zagranicznym. Jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz bogata oferta produktów uczyniła z firmy Drobimex jednego z największych i najbardziej uznanych producentów mięsa i wędlin drobiowych w Polsce.

Obecnie na rynku dostępnych jest ponad 80 rodzajów wędlin firmy Drobimex, a także urozmaicony asortyment mięsa. Jako jeden z pierwszych zakładów produkujących wędliny drobiowe, firma stworzyła szeroką gamę produktów bezglutenowych.

Drobimex wyróżnia ciągły rozwój techniczny i technologiczny oraz unowocześnianie strefy produkcyjnej w oparciu o najnowsze światowe i europejskie trendy.


foto: mat. partnera

Reklama