Wybrano 12 finałowych prac w konkursie Hochland. Trafią do kalendarza na 2025 rok

Wybrano 12 finałowych prac w konkursie Hochland. Trafią do kalendarza na 2025 rok

W pierwszy poniedziałek lipca odbył się finał Konkursu Fotograficznego "Moje 30 lat z Hochland w Polsce", który już po raz 18. zorganizowany został dla Pracowników i Dostawców Mleka dla Hochland Polska. Zgodnie z regulaminem dokonano wyboru 12 najlepszych prac. Zostaną one opublikowane, po jednej na każdy kolejny miesiąc, w kalendarzu Hochland Polska 2025.

Kalendarz Hochland na 2025 rok

Hochland Polska obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia na polskim rynku. Przez ten czas firma w znaczący sposób przyczyniła się do rozwój rynku mleczarskiego i wykreowała szereg nowych kategorii produktowych. Rozwinęła również aktywną komunikację z konsumentami i miała wpływ na zmianę ich nawyków żywieniowych. I to właśnie ten okrągły jubileusz był tematem tegorocznego konkursu fotograficznego.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy na temat: "Moje 30 lat z Hochland w Polsce". Zgłoszenia musiały zawierać opis oraz ilustrującą wypowiedź fotografię.

Nowy kalendarz firmowy Hochland będzie tak naprawdę zbiorem dwunastu najlepszych wspomnień z minionych 30 lat Hochland w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy przedstawili swoje propozycje konkursowe. Nadesłane projekty, zarówno opisy, jak i rewelacyjne zdjęcia dokumentujące rozumienie tematu, były na najwyższym poziomie. Gratulujemy nagrodzonym i już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Zwycięskie prace

W konkursie fotograficznym "Moje 30 lat z Hochland w Polsce" wyłoniono 12 ilustracji, które najlepiej odpowiadały na tegoroczną tematykę. Już za kilka miesięcy pojawią się one w kalendarzu Hochland Polska na 2025 rok. Przedpremierowo poniżej prezentujemy zwycięskie prace.


foto: mat. prasowe

Reklama