Dostawca cateringów dietetycznych wkracza na Hel. Oferta limitowana czasowo

Dostawca cateringów dietetycznych wkracza na Hel. Oferta limitowana czasowo

Goodspeed otwiera wakacyjną linię dostaw cateringów dietetycznych na Helu. Dostawy do nadmorskich miejscowości na Helu są dostępne od 22 czerwca do 31 sierpnia. W ramach oferty całorocznej Goodspeed rozszerzył w ostatnim czasie siatkę dostaw o region Warmii i Mazur. 

Catering dietetyczny na Helu

Nowa wakacyjna linia obejmuje dostawy do miejscowości na Półwyspie Helskim, takie jak: Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata oraz Hel.

W odpowiedzi na rosnący popyt na diety pudełkowe uruchamiamy w sezonie dostawy na Hel, podobnie jak w ubiegłych latach. Producenci diet obserwują coraz większe zainteresowanie cateringiem dietetycznym wśród osób spędzających czas na Helu, często mieszkających tu w sezonie wakacyjnym. Wielu z nich uprawia sporty wodne i pracuje na Helu,  chcą mieć dostęp do zbilansowanej diety niezależnie od lokalizacji. Pojawia się także coraz większe zainteresowanie dietami wśród organizatorów wyjazdów grupowych: turnusów, campingów, obozów sportowych. Dostawa w kontrolowanej temperaturze to gwarancja utrzymania świeżości i wartości odżywczych transportowanej żywności.

Sylwester Rypina, prezes zarządu Goodspeed

Rozszerzenie sieci dostaw na Warmii i Mazurach

Goodspeed w ostatnim czasie na stałe rozszerzył obszar dostaw o Warmię i Mazury, docierając do miejscowości m.in.: Giżycko, Szczytno, Mrągowo, Biskupiec, Mikołajki, Barczewo, Piecki, Ryn, Pasym, Wilkasy, Łęgajny, Marcinkowo oraz Stare Kiejkuty.

Goodspeed realizuje dostawy we wszystkich województwach, pokrywając łącznie blisko 5000 miast i miejscowości w Polsce.  Dociera do wszystkich miast powyżej 50 tys. mieszkańców. Spółka posiada największy obszar dostaw w kraju, najdłuższe doświadczenie w branży oraz unikalne know-how w usługach logistycznych, co gwarantuje najwyższą jakość usług i utrzymanie stałej temperatury wymaganej przez żywność w transporcie ostatniej mili.

Spółka stale inwestuje w nowe rozwiązania kontrolujące temperaturę transportowanych produktów. W tym roku zamontowała panele fotowoltaiczne w głównym hubie logistycznym pod Warszawą, co pozwala spółce na wykorzystanie min. 40% energii ze źródeł odnawialnych do chłodzenia pomieszczeń magazynowych.


foto: stockadobe(dariia)

Reklama