Cały Kaźmierz będzie świętował. Sprawdź program Święta Chleba i Sera 2024

Cały Kaźmierz będzie świętował. Sprawdź program Święta Chleba i Sera 2024

Tego wydarzenia przegapić po prostu nie wypada. Zaplanowane na sobotę 31 sierpnia obchody Święta Chleba i Sera w Kaźmierzu zapowiadają się bardzo ciekawie. Jakie atrakcje przygotował organizator? Sprawdzamy program wydarzenia.

Święto Chleba i Sera w Kaźmierzu 2024

W ramach imprezy zaplanowano Sztafetę Rowerową Hochland, pojawią się również stoiska Hochland, na których prowadzone będą zabawy edukacyjne dla rodzin, promocja ekologicznych postaw, nie zabraknie degustacji dań przygotowanych na bazie serów Hochland.  

Wydarzeniu towarzyszyć będzie tradycyjnie moc atrakcji. Pojawi się Balon Almette (unoszenie się balonem na uwięzi), dmuchane zamki dla dzieci, a także baloniarz i szczudlarz. Prowadzone będą gry i zabawy plenerowe. Ciekawostką będzie stoisko Kół Gospodyń Wiejskich, które zaprezentuje 30 receptur na 30 lat Hochland. Zaplanowano również ceremonię dzielenia tortu na 30 lecie Hochland, występ formacji firmowej Black Sapal!

Już teraz wiemy, że tegoroczne Święto Chleba i Sera w Kaźmierzu zapowiada się bardzo ciekawie. Atrakcji z całą pewnością nie zabraknie! SERdecznie zapraszamy!

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

foto: mat. partnera

Reklama