Nowa kampania Mlekpolu: Dołatuj się z linią Łaciate Protein+!

Nowa kampania Mlekpolu: Dołatuj się z linią Łaciate Protein+!

Więcej mocy, więcej siły, więcej smaku! W nowej kampanii marketingowej Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol udowadnia, że produkty wysokobiałkowe nie są tylko dla sportowców. Jogurty pitne i kefir z linii Łaciate Protein+ to bowiem pyszna, pożywna przekąska dla każdego. Bez względu na wiek i styl życia.  

Produkty proteinowe od Mlekpolu to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy poszukują smacznych i funkcjonalnych wyrobów mleczarskich z polskiego surowca.

Produkty wysokobiałkowe nie tylko dla sportowców

Białko to jeden z podstawowych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przyczynia się ono między innymi do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, pozytywnie wpływa na metabolizm i wspomaga regenerację po wysiłku fizycznym. Nic więc dziwnego, że produkty wysokobiałkowe w pierwszej kolejności spotykają się z zainteresowaniem sportowców i osób aktywnych. Marka Łaciate rozprawia się jednak z mitem, jakoby były one przeznaczone wyłącznie dla tej grupy i pokazuje, że po linię Łaciate Protein+ mogą sięgać także inni konsumenci: osoby młode, rodzice, pracownicy umysłowi czy seniorzy.

Bohaterów naszej kampanii różni prawie wszystko – wiek, zawód, styl życia – jednak jest coś, co ich łączy. To potrzeba zjedzenia szybkiego, sycącego posiłku. Produkty Łaciate Protein+ świetnie sprawdzają się w tej roli, dostarczając nawet 29 g białka w jednej, wygodnej do spożycia porcji. Zależało nam, aby kampanijne kreacje podkreślały ich zalety, stąd pomysł na różnorodne scenariusze oraz humorystyczne hasło przewodnie, odnoszące się do lekkiej komunikacji, która jest znakiem rozpoznawczym marki Łaciate.

Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol

Nowa kampania Mlekpolu

Kampania „Dołatuj się!” zostanie przeprowadzona w dwóch etapach: w pierwszej odsłonie lepiej poznamy produkty marki Łaciate Protein+ i ich unikalne cechy, w drugiej zaś zobaczymy je „w akcji” – w towarzystwie konkretnych osób i sytuacji. Koncept kreatywny opiera się na czterech „supermocach”:

  • Więcej smaku, bo produkty wysokobiałkowe są pyszne.
  • Więcej siły, bo białko pomaga dbać o kondycję fizyczną.
  • Więcej mocy, bo białko może podnieść poziom energii na dłużej.
  • Więcej czasu, bo opakowanie jest poręczne i oferuje wysoką dawkę białka – na szybko i na wynos.

Działania promocyjne obejmą emisję spotu telewizyjnego, BBS, reklamy w kanale digital oraz w social mediach. 

Za strategię oraz koncept działań 360 odpowiada agencja Global SM, a za realizację spotu – dom produkcyjny Mama Films. Ze strony SM Mlekpol kampanię prowadzi brand manager Katarzyna Skrodzka.

Łaciate Protein+

Obecnie linia Łaciate Protein+ to cztery produkty:

  • jogurt pitny naturalny,
  • jogurt pitny truskawkowy,
  • jogurt pitny mango,
  • kefir pitny naturalny.

Wszystkie smaki dostępne są w 360-gramowych opakowaniach. Wyroby te powstają z polskiego mleka, które charakteryzuje się najwyższą jakością. Czysta etykieta i naturalne składniki sprawiają, że produkty z linii Łaciate Protein+ wyróżniają się świetnym smakiem. Ich portfolio będzie systematycznie rozbudowywane – już wkrótce na sklepowych półkach pojawią się kolejne nowości z tej kategorii.


foto: mat. partnera

Reklama