Firma Hochland Polska wyróżniona w "Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie"

Firma Hochland Polska wyróżniona w "Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie"

Tegoroczna edycja "Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie" była niesamowicie wymagająca! Firma Hochland Polska w rankingu generalnym znalazła się na 16. pozycji uzyskując 80 punktów. Wyróżnienie Hochland Polska to duże docenienie działań w obszarze ESG.

Odpowiedzialność za ład korporacyjny, środowisko i społeczność – czyli działania w obszarze ESG – to klucz do zachowania równowagi pomiędzy wzrostem gospodarczym, dbałością o naturę i poprawą jakości życia. W dzisiejszych czasach nie da się zrealizować długofalowych celów biznesowych z pominięciem tych kwestii.

Dla Hochland Polska Zrównoważony Rozwój jest stałą częścią kultury organizacyjnej, spójną z misją i kluczowymi wartościami całej grupy Hochland. Wyróżnienie Hochland Polska w "Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie" to duże docenienie naszych działań w obszarze ESG. Tegoroczna ankieta była niezwykle trudna, organizatorzy podkreślają, że samo wypełnienie kwestionariusza zasługuje na docenienie.

Joanna Kamińska, Menadżer ds. Zrównoważonego Rozwoju w Hochland Polska

"Ranking ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie" to nowa odsłona Rankingu Odpowiedzialnych Firm, który od wielu lat jest cenionym na rynku barometrem dojrzałości odpowiedzialnego zarządzania w największych firmach. To już 18. edycja Rankingu, organizowanego przez Kozminski Business Hub w Akademii Leona Koźmińskiego. Ranking powstaje w oparciu o wyniki z obszaru odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania prezentowane samodzielnie przez firmy w ankiecie i poddane weryfikacji, zgodnie z metodologią przygotowaną przez autorów - prof. Bolesława Rok z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Jarosława Horodeckiego, analityka ESG.

Wszelkie informacje na temat wyników Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie” dostępne są na stronie www.rankingodpowiedzialnychfirm.pl.


foto: mat. partnera

Reklama