Aukcja Almette na rzecz Domu Dziecka koło Węgrowa

W ramach aktywacji SuperKobiety Almette, wraz ze znaną aktorką Joanną Jabłczyńską i ambasadorem marki Davidem Gaboriaud odwiedzono Dom Dziecka w Równem niedaleko Węgrowa.

Życie wychowanków Domu Dziecka nie jest najłatwiejsze, dlatego pojawiła się inicjatywa, aby sprawić im trochę radości i pomóc uzbierać pieniądze na wymarzone wakacje!

Specjalna aukcja Almette

Silna grupa w składzie Joanna Jabłczyńska, David Gaboriaud i blogerki (z niewielką pomocą „ceramicznych” specjalistów) własnoręcznie wykonała urocze naczynia. Dodatkowo Joanna Jabłczyńska złożyła na nich swój autograf – i w ten sposób przygotowano fantastyczne, ręcznie wykonane naczynia, które można było wylicytować na AUKCJI! Wśród ceramiki nie mogło zabraknąć ikonicznego, ceramicznego skopka Almette!

Aukcja trwała od 7 do 16 czerwca. Zaproszono do uczestnictwa konsumentów i miłośników Almette, a Joanna Jabłczyńska i David Gaboriaud promowali aukcję na swoich kanałach społecznościowych. W aukcji udało się zebrać sporą kwotę, w sumie marka Almette dołożyła 5000 PLN, a Dzieciaki z Domu Dziecka w Równem koło Węgrowa spędzą wspaniałe wakacje!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Dobrym Serduszkom, które licytowały! Cieszymy się, że wraz z Almette – udało się spełnić marzenia Dzieciaków z Domu Dziecka! Brawo MY!

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

foto: mat. partnera

Reklama