Biedronka jako dom mody? Dyskont wprowadza do sklepów merch swoich ubrań

Biedronka jako dom mody? Dyskont wprowadza do sklepów merch swoich ubrań
ubrania Biedronki 2024 ubrania z logo biedronki Biedronka jako dom mody? Dyskont wprowadza do sklepów merch swoich ubrań

W poniedziałek 24 czerwca na półkach sieci Biedronka pojawi się nowa autorska kolekcja ubrań i dodatków. Jest utrzymana w stylu, który idealnie wpisuje się w atmosferę wakacyjnego luzu. Wśród nowych produktów w kolekcji z logiem Biedronki znalazły się nie tylko ubrania, ale i dodatki jak np. okulary czy nerki i torby shopperki.

Ubrania Biedronki 2024. Merch Biedronki w sklepach

Kolekcja ubrań Biedronki utrzymana jest w kolorach charakterystycznych dla sieci – czerwonym, żółtym i czarnym. W odróżnieniu od poprzedniej edycji, tym razem część produktów będzie ozdobiona logotypem, część samym napisem z użyciem charakterystycznego fontu, a jeszcze inne – wizerunkiem uśmiechniętego, nakrapianego chrząszcza.

Okulary, klapki, a może majtki? Biedronka powiększa kolekcję ubrań

Dom mody Biedronka otwiera swoją FAN-tastyczną kolekcję kultowymi już klapkami, w wersji damskiej i męskiej za jedyne 19,99 zł. Biedronka proponuje również proste w formie, ale niezwykle wygodne koszulki damskie i męskie w trzech kolorach z kontrastowym napisem „Biedronka”, za 14,99 zł.

W ofercie czeka również biedronkowa bielizna: damskie figi i męskie bokserki w cenie 29,99 za dwupak. Na tych, którzy swoją sympatię chcą wyrazić w nieco bardziej dyskretnym, ale nadal widocznym stylu, czekają skarpetki damskie i męskie - zarówno krótkie, jak i długie w cenie 11,98 zł za 2-pak. Wyjątkowo zdeterminowani będą je w stanie przemycić również w nieco bardziej formalnej stylizacji.

Przy dźwiękach hip-hopowej piosenki, napisanej specjalnie z okazji wprowadzenia oferty, klienci będą mogli wybrać okulary słoneczne (19,99 zł), torby shoperki lub stylowe nerki (obie w cenie 24,99 zł). A wpadające w ucho rytmy dedykowanej muzyki będą słyszalne w sklepach oraz w internecie i zapewne na ulicach polskich miast i miasteczek.

Ubrania Biedronki – do kiedy?

Wprowadzeniu oferty towarzyszy szeroko zakrojona akcja w mediach społecznościowych we współpracy z młodymi i kreatywnymi twórcami internetowymi.

Własna kolekcja ubrań Biedronki ma być ukłonem w stronę największych fanów sieci. Ubrania z kolekcji Biedronka Fan Collection dostępne będą w sklepach Biedronka od poniedziałku 24 czerwca do soboty 6 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka nie jest jedyną siecią, która wprowadza limitowane kolekcje ubrań dla fanów. Zaledwie kilka dni temu na podobny ruch zdecydował się jej konkurent. Ubrania Lidla trafiły do sklepów na początku lipca.


foto: mat. prasowe

Reklama