Starbucks otwiera nowy lokal w Toruniu. Znamy lokalizację

Starbucks otwiera nowy lokal w Toruniu. Znamy lokalizację

Nowo otwarty Starbucks w Toruniu będzie drugim lokalem sieci w mieście. Oficjalnie drzwi do kawiarni otworzą się dla klientów w czwartek 20 czerwca. Gdzie jest drugi Starbucks w Toruniu? 

Starbucks Toruń

Miłośnicy kawy Starbucks mieszkający w Toruniu mają powód do zadowolenia. W mieście otwiera się bowiem drugi lokal amerykańskiej sieci kawiarni. Oficjalne otwarcie zaplanowano na czwartek 20 czerwca 2024.

Bardzo cieszymy się, że 20 czerwca będziemy mogli świętować otwarcie drugiego już lokalu w Toruniu. Jest to bardzo atrakcyjny punkt na mapie miasta, często odwiedzany przez naszych sympatyków 

Vedran Modrić, regionalny dyrektor operacyjny Starbucks Polska

Lista lokalizacji Starbucks w Toruniu

Nowo otwarty lokal Starbucks w Toruniu jest zlokalizowany przy ulicy Rynek Staromiejski 30. Tym samym lista kawiarni w tym mieście wydłuża się do dwóch pozycji:

  1. Starbucks Toruń przy ulicy Broniewskiego 90 w CH Toruń Plaza,
  2. Starbucks Toruń przy ulicy Rynek Staromiejski 30 (od 20.06.2024).

Nowy Starbucks w Toruniu

Nowo otwarta kawiarnia o powierzchni 287 mkw. to aż 150 miejsc siedzących. Wystrój bazuje na charakterystycznych dla marki kolorach oraz grafikach połączonych z historycznymi elementami kamienicy z XV wieku. Będzie tu można zobaczyć oryginalny strop oraz odsłonięty fragment krawędzi z profilem wałkowym.

W nowym lokalu Starbucks Goście będą mogli wypić jeden z kultowych napojów lub spróbować totalnych nowości marki. W ofercie sieci znajdują się również smakowite przekąski, przygotowywane z prostych oraz wysokiej jakości składników. To świetne miejsce nie tylko na poranną lub popołudniową kawę, ale też słodki deser, świeżo wypiekane croissanty czy pyszną kanapkę. Marka dba przy tym o wszystkich swoich Gości, oferując także wegetariańskie oraz wegańskie opcje swoich kultowych napojów oraz smakołyków. 


foto: mat. prasowe

Reklama