Grupa spółek Danone we współpracy z Rebel Media

Pierwsza, większa współpraca z klientem będzie miała miejsce przy lokowaniach produktów grupy spółek Danone – wody Żywiec Zdrój Mocny gaz oraz jogurtów YoPro – w serialu „Gra na Maksa”, emitowanym w stacjach TVP.

Kolejny sezon tego serialu komediowego jest już w produkcji z okazji Euro 2024 i będzie łączył życiowe perypetie bohaterów z wydarzeniami sportowymi. Naturalna obecność produktów grupy spółek Danone świetnie wpisuje się w fabułę serialu, a lekka i przyjemna forma wzmocni pozytywny wizerunek marki.

Rozpoczęliśmy współpracę z Rebel Media, ponieważ wierzymy, że działania z obszaru branded content, w tym aktywne lokowanie produktów w kontekstowo dopasowanych programach, stanowią doskonałe uzupełnienie naszej standardowej obecności w telewizji. Dzięki doświadczeniu agencji w tworzeniu niestandardowych działań reklamowych, jesteśmy przekonani, że nasze produkty zostaną przedstawione w atrakcyjny sposób, a dzięki nowym formatom telewizyjnym dotrą do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Dorota Jóźwiak-Jakubowska, Head of Media & ICP w grupie spółek Danone.

- To dla nas duże wyróżnienie. Cieszymy się, że taki światowy gracz na rynku FMCG jak Danone docenił nasze doświadczenie i kreatywne podejście do działań niestandardowych, w tym do lokowania ich marek w programach telewizyjnych – dodaje Artur Banach, Dyrektor ds. strategii i oferty w Rebel Media.


foto: mat. prasowe PR Hub

Reklama